Sıfır araç için plaka secimi

Sizce 3 harfli plaka seçenekler arasından hangisini seçmeliyim

Ismimde 3 sessiz harf var cuk oturuyor, cemal cml gibi

Çok emek verdigim sayesinde aracı alacağım işimin adı . Örn tufan tente (ttt) gibi

Soyismim içinde oluyor 4 sessiz harf var mutlukut (mtl) gibi

Hayatimda tek sevdiğim insanın ismi o da 3 sessiz harfli oluyor (mtn) gibi

Adini al gec. Digerleri manasiz oluyor zamanla.

  • brkylmz  (28.01.23 00:16:58)
adını al geç +1

  • respect  (28.01.23 00:23:59)
Aklıma Cem Yılmaz'ın DVD satışından gelen parayla aldığı arabaya DVD plaka taktırması geldi.

Benim oyum tufan tente'den yana, daha duygusal bir bağ kurdum.
  • wct3 org  (28.01.23 00:33:29)
Tufan tente :)

  • invictae  (28.01.23 10:22:02)
Abi simdi oyle bir soru soruyorsun ki tamamen ozel bir durum biz senin adina oneride bulunamayiz ki neye ne kadar deger veriyorsun, senin icin ne ne ifade ediyor ne anlama geliyor bunlar tamamen senin icinde olan şeyler bunun kararini sen vereceksin:)

Yok illa oneri verin dersen en mantikli olarak adini al geç derim ben de.

Bu arada plaka cikartma guncel masrafi nedir nette güncel fiyatları bulamadim heo 2022 fiyatlari var.
  • stavro  (28.01.23 10:51:09)
ad veya soyad çok havalı duruyor. tufan tente eğer kendi şirketiniz değilse, şahsi arabanızı çalıştığınız yerin şirket aracına dönüştürmekten başka bir işe yaramaz. kendi şirketiniz bile olsa, araba kendi arabanız olmaktan çıkıp şirket arabasına dönüşür.

bu arada belirtmek isterim. öyle her istediğiniz plakayı gidip alamıyorsunuz. her aradığınızı bulma gibi bir hayaliniz olmasın. bunların bir listesi var, genellikle çıkma plakalardan oluşan. belirli bir miktar "bağış" karşılığında o listeden size plaka rezerve ediyorlar. bağış miktarı da plakadaki harflerin anlamına göre değişiyor. doğrudan üç harfli isimler, can, cem, efe, ece, ege, bjk falan binlerle on binlerle ifade edilebilecek bağış gerektiriyor, hatta bunlar listede de yer almıyor, ensesi kalın birilerini araya sokmanız da gerekebilir. belirli bir tarifesi olmadığı için de listenin başında oturan memurun inisiyatifine kalmış. adınızın cemal olup da cml plaka almak istediğinizi öğrenirse sizin bağış miktarı artabilir. mesela bra gayet sırası gelince verilen bir plaka iken, ben bora olan ismimle gidip bu plakayı almak istediğimde adam benden ehehe diyip 1000 lira isteyebilir. ama denk gelirse beleş.

3 harfli plakaları özellikle sırası gelse de ayırıyorlar bağışı güzel olduğu için.
  • kibritsuyu  (28.01.23 11:06:27)
Adımın ilk üç harfi için geçen sene istenen bağış 5000 tl’ydi. Almadım tabii şu an piyasası ne kadar merak ettim.

  • condom kurşunu  (28.01.23 13:00:04)
TTT varsa şekil durur

  • bir soru sorcam  (28.01.23 14:58:30)
cum, cif, cim v.s. almada da ne alırsan al.

  • nuisance  (28.01.23 15:29:18)
İsmim soyismimi aldım yorumlar için teşekkürler

  • coner  (19.03.23 04:34:35)