Hayatımda tanıyıp tanıyabileceğim en orjinal insan annem

demiş, bir ünlü.

Siz annenizi nasıl tanımlardınız?

benim de annem. ilk mürşidim.
herkesin ilk mürşidi ya da annesi ya da babasıdır. asla şaşmaz.
annem kadar sabır ehli birisi olmayı çok isterdim. bütün doğruları bildiğpi halde asla yoluma karışmadı. sadece kendi tekamülünü yaşadı. arada bana dua ettiyse cennetliğimdir kesin. inşallah etmiştir.
ben annemi, onun vefatından sonra tanıdım
ve genelde de böyle olur.
  • love and trust  (26.01.23 12:59:26)
Annem için çok orijinal diyemem, ama çok güçlü, akıllı ve çalışkan bir insan bence.

  • peki madem  (26.01.23 13:18:58)
Kötü. Kotunun ayrıntılarıni buraya yazarsam kurallara uygun olmayacağı için silinir.

  • encokbenisevinnolur  (26.01.23 14:23:55)
En orijinal insan diyemem ama futbolu çok seven, evde tek başınayken örneğin West Ham United - Everton maçı izleyen bir annem var. Maç nasıl gidiyor diye sorunca da "hakem bizdekiler gibi her düşene faul çalmıyor o yüzden güzel maç oluyor" falan diyor.

Ayrıca snooker meraklısı. Judd Trump hayranı. 75 yaşında ve akşam Eurosport'ta snooker masters izliyor. Judd kazanınca seviniyor.

Canım benim.
  • pispinti  (26.01.23 15:59:10)
iyi kalpli bir insandır. konuşkandır, komiktir, fedakardır. benim üzerimde emeği büyük.

tanıdığım en orijinal insan kim bilmiyorum ama annem değildir herhalde.
  • sir gawain  (26.01.23 17:48:59)
Tanıdığım en naif insan,hiç büyümeyen bir çocuk gibi. Bu yanı da hem kendi başına hem bizim başımıza türlü işler açmıştır. Ben annem kadar çocuk seven ve çocuk bakmaktan keyif alan insan görmedim. Bana göre muhafazakar,bizi büyütürken yaptığı hataları var. Ama iyi niyetini,çalışkanlığını,fedakarlığını,şefkatini,sevgisini her daim hissediyorum.

  • asteriks  (26.01.23 19:14:28)
En iddialı narsislere ders verir; tam bir psikopat, tanıdığım en yıkıcı, en mahvedici insan; doğal bir felaket, tufan, force majeur, sadece en uçta var olabilen dünyanın en rijit insanı, dünya yerinden oynar, annem bir milim kıpırdamaz, sevgisi nefretinden daha çok zarar verebilir, şiddetin vücut bulmuş hali.

  • tiny penny  (26.01.23 20:47:27)