[]

Sulu yemek yapabilen airfryer

Hangi marka modeli önerirsiniz?

Karaca’nın bir ürününü gördüm ama Karaca olduğu için almak istemiyorum. Tek kişiyim, çok pahalı bir şeye gerek yok.


 
Haznesine sığar miniklikte bir tencere bulursan hepsi yapar.

Xiaomi airfryer kullanıcılarınca hazırlanmış bir youtube videosunda, bu iş için ikea sütlük alıp sapını kestirdiklerini izlemiştim.
  • Mirket  (10.01.23 11:26:22) 
Airfryer ile sulu yemek olayını önermem. Zaten bunun için yapılmış cihazlardan değil bu. Sulu yemek yapmak için farklı cihazlar var. Airfryer ile ısı turbo fan yardımıyla haznenin üstünden gıdanın üstüne verilir. Sulu yemegi üstüne vuran sıcak hava akımı yemegin suyunu kurutur. Ortaya bambaşka bir şey çıkar. Sulu yemek mantıken alttan gelen ısı ile yukarı dogru kaynayarak pişer. Fakat tam tersini yaptıgınızda yüzeyi hava akımı ile ısıtıp alta çöken malzemeleri pişmekten mahrum edersiniz. Üstteki su buharlaşınca ortaya saçma sapan bir şey çıkar.


  • limonlu eksi  (10.01.23 12:52:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.