airfryer'in olayi ne?

cok methettiler, bekar bir erkek olarak ben de aldim.

firina karsi tek avantaji kucuk oldugu icin on isitmanin kisa surmesi. bir de kizartma tadi veriyor ama bunu avantaj degil farklilik olarak goruyorum.

temizlemesi firindan daha mesakkatli gibi geldi. ben neyi kaciriyorum?

sepet vb bulasik makinasina atilabiliyor olmali. o baya pratiklik sagliyor temizlik icin.

  • sanal uyku  (10.01.23 00:24:56)
"firina karsi tek avantaji kucuk oldugu icin on isitmanin kisa surmesi" bu hiz bircok kisi icin yeterince buyuk bir avantaj, ozellikle tek kisilik, tek ogun yemek yapacak biri icin.

  • hot potato  (10.01.23 00:28:49 ~ 00:29:23)
Koca fırını çalıştırmakla bunu çalıştırmak çok başka. Birine kocaman tepsiyi ister istemez dolduruyorum 1-1,5 saat pişirmesini bekliyorum, sonra gidip onu temizlemeyle uğraşıyorum çok fazla koku yayıyor bilmem ne. Airfryer öyle mi? Tak! 20-25 dk’da yemeğin masanda. Masaya oturmadan hazneyi de makineye atıyorsun tak tak! Afiyet olsun

  • avatar is back  (10.01.23 00:32:46)
somon vs çok kolay oluyor benim için. ya da sebze türevleri mesela patlıcan bruschetta. temizlik için de tabanına yağlı kağıt koyuyorum ben, hiç dert olmuyor.

  • felfela  (10.01.23 00:33:17)
ben de bekar bir erkek olarak aldım ve evde sağlıklı yemek işimi çok güzel çözdü. zaten kullandıysan deneyimlerimiz aşağı yukarı aynıdır. maks 2 kişinin yaşadığı evler için fırından çok daha verimli.

temizlik konusunda da sana tavsiyem airfryerda kullanılan kaplar var. onları kullanırsan hem mesela tavuk pişirdin suyu da içinde kalarak pişiriyor aşağıya süzülüp pislik yapmıyor hem de temizlemesi kolay. ben yağsız pişiriyorum direkt. ama çok az yağ da sıksan süzülmese de bişey olmuyor mis gibi pişiyor. geçen de başka bi arkadaş a101 suflesi alıp yaptı. ekstra kap temizlik olayını çok güzel çözüyor. onu bi dene.
  • vaveylababa  (10.01.23 10:37:31)