iliskiden sonra agizda kan tadi

uzun suren bir sevismeden sonra agizda kan tadi olmasi normal midir? gidip tukurdum kan falan yoktu agzimda. kalbi zorlamis gibi dusunup korktum.

cins: erkek

Çok öpüştüysen diş etinden sızma olabilir mi? Fazla vakum:)
Dalga geçmiyorum bu arada.

  • kisa  (06.01.23 21:30:18)
Töbe de. . .

  • hengame35  (06.01.23 21:57:05)
Sakasi yok

  • hengame35  (06.01.23 21:57:31)
opusmeyle alakasi oldugunu sanmiyorum.

  • antikadimag  (06.01.23 22:29:18)
çok efor harcadınız mı? (neden böyle bir soru sormak durumunda kaldım ya)

koştuğunuzda da aynı şey başınıza gelebilir. Geliyorsa kılcal damarlar ile alakalı. Buraya yakında link eklerim. anılarım tam bir canlansın.
  • sparkle kiddle  (06.01.23 23:31:15)
@sparkle; haha evet biraz.

simdi dusununce bazen futbol oynarken de olabiliyor bu. sanirim benzer bir konu. tehlikeli mi acaba? link varsa alirim.
  • antikadimag  (07.01.23 00:44:31 ~ 00:45:23)
surda anlatmis ingilizce:
health.osu.edu

turkce kisaca:
yorucu egzersizlerde/faaliyetlerde kalp daha cok efor sarfettigi icin akcigerlerde sivi birikimine neden oluyormus (pulmoner ödem). bu sivi birikince, basinctan dolayi kirmizi kan hucreleri , hava keselerinden sizarak, brons araciligyla agzimiza kadar geliyor. boylece hemoglobin tadi almis oluyoruz.
  • ermanen  (07.01.23 15:00:28 ~ 15:01:49)
Koşunca da başımıza geliyor. Ama tam gaz full depar atınca.

Birkaç dakikada başına geldiyse sıkıntı bence. O kadar çabuk kan tadı gelmemeli.

Viagra ya da bitkisel performans arttırıcı kullandın mı?
  • Cesario  (07.01.23 15:42:06 ~ 15:42:29)
@cesario; ekstra bir sey kullanmadim. duyuru hatunlarina selam gondermek gibi olacak biraz ama baya uzun surdu. ondan olsa gerek.

  • antikadimag  (07.01.23 20:05:20)