Şöyle temiz bir E92 kasa 3 serisi alsam

Halihazırda 2020 Opel Astra'ya biniyorum.

Mevcut aracımdan daha yüksek kilometrede ve düşük yılda bir BMW her türlü arıza, sanayi yolları ve masraf mı demek?

E46 ve E92 kasayı sonrakilerden çok çok çok daha fazla seviyorum ama malum en yenisi 2012 model bunların. Zaman geçtikçe de daha eski, daha çok el değiştirmiş ve yıpranmış hale gelecekler. Maddi açıdan ancak alabilecek kıvama geldim yoksa daha önce olsa buraya sormadan bile alırdım muhtemelen.

Birkaç ay binsem hevesimi alıp satsam diyorum ama elimde kalır mı onu da bilmiyorum. Ne diyorsunuz?

Şahsen 200X model bir araç sahibi olarak şu zamanda 202X model herhangi bir araca binsem asla macera aramazdım. "Maddi açıdan alabilecek durumdayım" demişsiniz, ben kesinlikle hevesiniz kalsın istemem, dünyaya bir kere geliyoruz. "Satış ve bakım kaynaklı bir miktar zararı tolere edebilirim" düşünceniz mevcutsa elbette gönlünüz geçmeden düşün birinin peşine...

  • zaman ilac degil insanlar unutkan  (04.01.23 00:58:41)
2020 astra gibi güzel ve yeni bir aracı satıp dert sahibi olmak istemezdim açıkçası. bmw kullanıcı kitlesi belli. 2012 model araç çoktan modifiyecilerin vs eline düşmüştür.

  • roket adam  (04.01.23 20:39:52)
bmw hayalin varsa 10 yasindaki araclara degil 4-5 yasindaki araclara bakip, 10 yasina gelmeden yollayacaksin. yoksa markadan sogursun. ucuza premium diye birsey yok, iluzyon.
E92ler artik tursu olma kivaminda malesef.
bulasma +1
  • cooperr  (04.01.23 20:43:17)