2.el arac fiyatlari ne olur

Yeni yilda arac fiyatlarında secim gazıyla da bir seyler olabilir mi. 2.el arac ithalati falan da konusuluyor. Sabit mi kalır arac fiyatlar sizce yoksa dusme ihtimali var mi

Bunca eytlinin, 3600lünün, memurun, asgari ücretlinin, silinen kyk ve vergi borçlarının, kkm'nin yükü eksi rezervdeki hazinenin sırtındayken; kuru uzuun bir zamandır baskılamalarını da hesaba katarsak iyimser tahmin yapmak zor, en fazla geçen ay yaptıkları matrah güncellemesi gibi bir şey yaparlar, o da 10 günde eriyip gider, talebin olduğu yerde fiyat düşmez, hele ki türkiye gibi enflasyonun rekor üstüne rekor kırdığı avrupanın kişi başına düşen araç sayısı en az ülkesi olduğu düşünülürse. Ayrıca (bknz:seçim ekonomisi)
Yatırım tavsiyesi değildir.

  • bugisme  (01.01.23 10:04:14)
Her şeyin fiyatı düşecek, dolar 15in altına gerileeycek, ytd

  • burakdonmez95  (01.01.23 11:03:06)
gecen ay basindan beri takip ettigimiz butun araclarin fiyatlari gecen hafta istisnasiz 10-15 bin arasinda artti. sadece 1 haftada boyle oldugu dusunulurse bunca yanlis hamlenin yapildigi bir ekonomik ortamda sabit kalmasini ve hatta dusmesini beklemek polyannaciliktan baska bir sey olmaz, uzgunum ama durum bu.

  • in vino veritas  (01.01.23 11:30:18)
ya allah aşkına şu düşecek diyenlere inanma. adamlar fi tarihinden beri düşecek diyor, bir şeyin düştüğü yok.

  • nothing in my way  (01.01.23 11:57:16)
Hiçbir şeyin fiyati dusmez bir sefer oyle bir dünya yok. Dolarin 10 liraya inmeso falan da bugun fiyat falan dusurmez bunu soyleyenler neye gore soyluyor, nereden hangi veridem fiyatlarim dusecegi sonucuna variyor anlamıyorum.

Fiyat dususu denen seyi unutun oncelikle. Öyle bir dünya yok. Yüzde 100den fazla yillok enflasyonun olduğu bir yerde mucize olup birden bire enflasyon 0'a dusse bile bu teknik olaral fiyatlar sabit kalacak demektir. Enflasyon sifir olsa (yani bildigin mucizeden bashediyoruz) zaten bugun gordugun fiyatlar oldugu yerde kalaxak sadece artmayacak. Dususu neye dayanarak bekleyebilirsin ki?

Bakin araba fiyatlarinin dusmesi diye bir sey beklemeyin,boyle sacma sapan soylentilerle kafanizi karistirmayn. Arbaa fiyatlarinin dusmesi için hiçbir sebep hiçbir veri hiçbir isaret yok!
En fazla olacak sey artis hizi azalabilir veya durabilir. Ama dusus olması mumkun değil. Bugun bir araba 800bin olduysa artik o 800bin, dusus bekleme.
  • stavro  (01.01.23 17:31:34)
düşme ihtimali yok. şu saatten sonra mucize gerçekleştirip ülkeye 100 milyar dolar da soksalar halktan güven kazanılması mümkün değil.

  • orpheus  (01.01.23 17:32:04)
Turkiye de hicbirseyin fiyati dusmez. Gecen ay araba aldim. Elli tanr arac favorimdeydi. Ben aldiktan sonra fiyatlari takip ettim hepsi istisnasiz zamlandi ve satildi.

  • kuzey li  (01.01.23 18:08:22)