Nusret Görgüsüzlüğü

Ya bu Nusret'in Dünya Kupası'ndaki görgüsüz hanzo davranışları canınızı sıkmadı mı sizin? Yani ben "helal olsun olmadığımız masa yok" tarzı yorumlar da gördüm o nedenle soruyorum, ben mesela başkası adına utanma duygusunu iliklerime kadar hissettim o yamuk ağzını gördükçe ya da ne bileyim Messi'yi çocuk gibi çekiştirdikçe. Kimse de ya sen napıyon birader deyip çıkarmıyor dışarı dağ ayısını ayıp valla. Teşekkür ederim.

Her masada olmayalım abi rica ediyorum ya, her masada olmak iyi bi şey değil. Çekiştirme işi de tam bully davranışı, liseden bir arkadaşım geldi aklıma görünce ifrit oldum. Messi olsam "ne var aq ne çekiştirip duruyosun" diye çıkışırdım.

  • vedatchilipeppers  (21.12.22 00:09:45)
Vvip denilen kart sayesinde o kadar rahat davranabiliyor ama o karta sahip başkaları da var, hiçbiri görgüsüzlük yapmadı. Adamda utanma, arlanma yok. Eminim hakkındaki olumsuz haberlere bile seviniyordur.

  • halitkin  (21.12.22 00:10:39)
sıkmadı yahu neden sıksın benim canımı. köyün delisi gibi çıkarıp sallaya sallaya sahada dolaşsa yine umrumda olmazdı. gerçekten bunları kendinize dert edecek kadar rahat bir yaşantınız mı var esas bunu merak ettim ben de duyuruyu okuyunca.

  • kanatlı kontun müşfik öpücüğü  (21.12.22 00:11:44)
bence ozellikle yerin dibine girmeye gerek yok. her ulkenin gorgusuz, trashy unluleri var. bu tip seyler de olmasa turkiye HIC bilinmiyor, ben cok rahatsiz degilim. kotu reklam hic reklamdan iyidir. (izlemedim bu arada)

  • hot potato  (21.12.22 00:12:30 ~ 00:13:46)
Müzmin gıcık olarak elbette gıcık oldum

  • vizivozo  (21.12.22 00:26:19)
Yani canımı sıkmak değil de izlerken inanılmaz itici geldi. Messi’yi çekiştirmesi falan zaten yeterince rahatsız edici ama ben Di Maria ile olan videosuna çok gıcık oldum. Adam fotoğraf çektirecek diye gülüp poz vermiş yanında, bunun yaptığı wow diye bağırıp kupa öpmek. Di Maria da kalıyor öyle yanında şaşkın şaşkın. Bütün o itici hareketlerin en iticisi buydu bence.

  • ms brownstone  (21.12.22 01:32:05)
valla beni marvel filmleri de sıktı. ikisi arasında hiçbir fark görmüyorum. söğüşlüyorlar işte sevenlerini. yoksa estetik kaygıları yok.

  • bohr atom modeli  (21.12.22 01:34:51)
Dünya böyle farklı tiplerle güzel bence. Bak işte sayesinde iki lafın belini kırıyoruz :) Nusret'i Nusret olmadan önceden beri bilirim. Şahsına münhasır bi adam. Iyidir kötüdür demiyorum, sadece "farklı". Ama koldan çekmeli muhabbeti cidden komik bu arada :)

  • msb  (21.12.22 01:57:56)
nasıl ki koskoca fifa başkanı kupa töreninde "siz napıyonuz yav, bırak adam kendi formasıyla bayrağıyla sevinsin, kupa pozunu formasıyla versin, niye sabahlık giydiriyosunuz" diyemeyip gülerek alkışlıyorsa, nusret'e de kimse "sen kimsin birader, çık dışarı" falan diyemez. adam kimbilir o araba ne kadar para verip kanka oldu ki boynundaki akreditasyonu alıp girdi oraya. "kartı alan gevşeklik yapamaz" diye bir kural da yok.

ben de görüntülerden başkası adına utandım. ama nusret'in çekiştirmesinden değil, messi'nin dönüp "sen kimsin amk" bakışı atmasından utandım. nusret çekiştirince messi dönüp gülerek "vaay baba naber yaa" diyip tuzlama hareketi yapsa şimdi kimse böyle hissetmeyecekti. belki de "ulan herife bak be" diyecektik.
  • kibritsuyu  (21.12.22 08:22:42 ~ 13:35:33)
hiç utanmadım valla aksine adamdaki özgüveni takdir ettim. orada hiç işi olmayan biri ama tüm fotolarda var. bir çok arjantin oyuncusundan önce kupayla fotoğrafı var. trden çıkmış en global ikonlardan biri. zaten bu iş böyle oluyor yani.
hatta görüyor ve artırıyorum nusret messiden daha çok tanınan ve takip edilen bir kişi olabilir dünya çapında.

  • roket adam  (21.12.22 09:46:04 ~ 10:26:11)
Benim canımı sıkmadı ama empati yapacak olursam:

Dünya kupasını kazanmışsın, hayatının en önemli anlarından biri. Hırbonun teki gelmiş kolunu falan çekiştiriyo fotoğraf alabilmek için, senin üzerinden prim kasmak için. Messi yine ağırbaşlı karşılamış. Halbuki umursamaz bir 'sktir git başımdan' i hak ettiğini düşünüyorum.
  • lüzumsuz adam  (21.12.22 10:06:24)
baskasi adina utanma konusunda ustume yoktur ama utanc verici bulmadim, gayet rahat izledim o goruntuyu.

bu adam sonucta cok zengin biri. ve bi etkisi de var. parasiyla veya unuyle o sahada bulunma firsatini da edinmis. yani kendini gizlice sahaya falan atmamis ki :)

cekistirme hos degil ama inan kimse ilgilenmemistir bu durumla. egreti gelmedi bana da. komik bile geldi. messi de once anlam veremiyor, muhtemelen sinirleniyor ama sonra birileri herhalde kim oldugunu soyluyor vs bilemiyorum ama anlasiyorlar, fotograf cektiriyorlar kupa messi ve nusret. iste o fotografi cektiremeseydi anca o zaman rezil bi durum olurdu bence o cekistirme
  • Kittie  (21.12.22 10:22:45)
truman show'a paraşütle atlayıp stüdyoya kaçak yollardan giren, kendini milyarlarca insana göstermeye çalışan adam canlandı gözümde. canımı sıkmadı, güldürdü bile.

  • Piyano piyano bacaksız  (21.12.22 10:50:32 ~ 10:51:24)
@vedatchilipeppers +1 abi messi de bunun mekanına gidip ağzına bıçakla et almadı mı? alayı görgüsüz bir ortam nusret en görgüsüzleri. biz de utandık.

  • mikahakkinen  (21.12.22 12:19:35)
bence cringe bir durum ama hak ettikleri muamele de bu. para için kışın katarda dünya kupası yaparlar, para için messiye kaftan giydirirler, para için sahanın içine görgüsüz zenginleri salarlar. daha kötüsünü hak ediyorlar

  • paintov  (21.12.22 13:21:38)
Hepsi show ve cok normal. „Cringe“ sadece. Ama kendime dert edecek bi durumum da yok. Milyonlar dönüyor bu showlarla. Nusret anlik mi agzini öyle yapiyor hayir adamin show‘u o. Ne bicim milyonluk ünlüler sirf o hareketi nusretle yapmak icin nusret‘in kafesine gidiyor.

Messi de zamaninda nusretle fotograf cekmek icin sirada bekliyodu hepsinin videosu var.

Bu durumlari nusret bu kadar takmiyor, türk milleti niye bu kadar kompleks yapiyor anlamiyorum. Sanki tüm kanallar dünya kupasi haberlerini kesti nusret‘i verdi.

Kimsenin umrunda degil abi bunlar siz de takmayin bence.
  • c1b2k3  (21.12.22 22:47:40)