Xiaomi mi 3.5L airfreyer boyutu yeterli midir?

www.hepsiburada.com

Bundan aldık fakat 4 kişilik bir aile adına sizce yeterli midir kullananlar varsa? Gerektiğinde 2 kere çalıştırmak pişirmek çok mu zahmetli oluyor?

Bizde de bundan var, 2 kişi için ideal, 4 kişi için yetersiz gelebilir. tekrar çalıştırmak zahmetli değil fakat ilk parti yemek soğuyacağı için büyük olanı alırdım ben olsam.

  • orient blue  (18.12.22 14:22:01)
4 kisi icin cok net yetersiz. Onun yerine philips xxl alsaniz?

  • mor oje  (18.12.22 14:32:53)
@mor oje, bu ürün 3k iken Philips’in xxl’i 9-10k civarıymış keşke daha uyguna olsaydı ama bu fiyat farkını karşılayabilme durumu yok maalesef. İşin kötüsü 1-2 aya daha da zamlanacaklar enflasyon sağolsun :|

  • siyah giyen adam  (18.12.22 14:44:29)
amazonda satılan bir tane vardı yurtdışı ürünü telegramda indirim gruplarına katılıp kovalayın tam f/p ürün 7lt mi ne. alan herkers çok memnundu ben yakalayamadım bir türlü.

  • Whily  (18.12.22 16:58:07)
@siyah siz de haklisiniz valla, fark cok fazlaymis :( 2 kez pisirmek, ustelik et+sebze cesitlemesi yapmak falan zor olur bunu alirsaniz.
@whily’nin dedigi cosori galiba. Ona bi bakabilirsiniz. Bi de alanlarin memnun oldugu kumtel var ama hacmini hic bilmiyorum.

  • mor oje  (18.12.22 18:56:20)