Superonline'dan Turknet'e

Geçeceğim, tavsiye eder misiniz, nasıl bir değişiklik olur sizce?

Ben geçtim, memnunum. Superonline'da kronik bir sorunum vardı, aylar boyu defalarca aradım düzeltmediler. Türknet'te ilk evimde hiç sorun yaşamadım, şimdi eski bir eve taşındım biraz problem oldu başta. Hemen ilgilenip çözdüler. Yakın zamanda da daha ufak bir problem oldu yine iyi şekilde ilgilendiler.

Hız ve ping de ciddi şekilde arttı.
  • perferil  (17.12.22 19:06:12)
turknet performans olarak çok iyi. Müşteri desteği olarak bazen çok yetersiz kalabiliyolar ama genel olarak memnunum. Daha önce aile evimizde bi kere kullandığımızda taşındığımızda bir türlü yeni eve bağlayamamışlardı biz de türk telekoma geçmiştik. Şimdi kendi evime çıktım 1 yıldır turknet kullanıyorum baya memnunum. Arada sırada olan ufak kopmaları da hızlıca çözüyolar.

  • nundu  (17.12.22 19:52:02)
kablonet olan yerde kablonet yoksa türknet kullandım hep, bence hiçbir sorun yok, arıza olduğu zaman online işlemlere girip mesaj atıp cevap bekliyorsunuz.

  • hoot  (17.12.22 20:47:36)
Özelden turknet referans kodu veririm ve çok harika bir hediye
Veririm size;) ayrıca kurulum esnasında çok pratik yöntemler vererek
Aşması zor kısımları birlikte ekarte ederiz.
Bugüne kadar 50+ kurulum yaptık
  • yirmibesonbes  (18.12.22 11:02:57)