dün yurtdışından başvurduğum bir şirketten telefon aldım

5 dakika kadar konuştuk, işin detaylarını, benim deneyimlerimi ve beklentilerimi vs konuştuk. sonrasında departman yöneticileriyle bir görüşme ayarlanacağını söyledi ve mailimi kontrol etmemi söyledi. tamam dedim kapattık ama ne gelen var ne giden, türkiyede telefon konuşmasının hemen ardından call atılıyor belli bir gün için, acaba beni unuttular mı ya da vaz mı geçtiler aniden ne oldu sizce:d bekleyeyim mi biraz daha?

bekleyin biraz daha. yarin sabah henuz bir sey yoksa sorarsiniz.

  • lemmiwinks  (13.12.22 16:54:13)
Mailinizi yanlis kaydetmis olabilirler mi?

TRdeki 've yurtdisindaki prosesler farkli hizda ilerleyebilir. Hafta ortasi/carsamba is bitis saatine yakin sorun tekrar.
  • parcxerox  (13.12.22 21:02:40)
çöp kutusunu da kontrol et meilinde, gereksizler klasörünü de. nedense benim tüm önemli mailler oraya düşer.

  • rain when i die  (13.12.22 21:12:52)
çok teşekkür ediyorum cevaplar için. mailimi sistemden kendisi okudu, sisteme ben girmiştim %100 doğru aslında da... spama da bakıyorum sürekli. dediğiniz gibi çarşamba bir yoklayayım. teşekkürler

  • pelovann  (14.12.22 00:24:43)
gmail ise anahtar kelime in:all diye arayin. bu sekilde eger gecmiste yaptiginiz bir filtreye takildiysa da cikiyor.

ote yandan, henuz gelmemis de olabilir. endiselenmek icin erken.
  • supergirl  (14.12.22 10:59:19)