Hırvat kadınları çok güzel değil mi? (dünya kupası)

Başlığı daha da iddialı hale getiriyorum. Hırvatlar dünyanın en güzelleri olabilir mi? Kameralar taraftarlara çevirince hepsi güzel. Kadını geçtim erkeklerin de eli yüzü düzgün, tam arı ırk gibi. Sarı, renkli. Latinlere bakıyorsun Arap gibiler.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Hırvatistan'da bulunan ya da gezmiş, görmüş insanların görüşünü merak ediyorum

Der meister'in Hırvat sevgilisi vardı. O da görürse eğer duyuru onun fikrini de merak ediyorum. Gururumuzsun "Der Meister"..

Not: İzlandalılar da güzel ama şu an gündem Hırvatistan..

Hırvatlar dünyanın en güzelleri olabilir mi?

Olamaz.

Maçlarda zaten güzel kadınları çekerler. Türkiye'de de böyledir bu.

Hatta bir maçta spiker bile keşke kameramızı şu balkona kursaydık diyordu. Balkonda kadınlar vardı.

Bir de zaten böyle maçlara zenginler gidiyor. Zenginler de kendine daha çok para harcayıp daha dikkat çekici görünebiliyor. Belki evdeki hâli güzel değildir.
  • dissendium  (09.12.22 21:20:58)
avrupada italya, fransa, ispanya vs gibi ülkeleri görme şansım oldu. ama hem yüz hem fizik olarak gördüğüm en güzel kadınlar hırvatistandaki kadınlardı. zevkler değişir tabi ama ben çok güzel oldukları kısmına kesinlikle katılıyorum.

  • hypathia  (09.12.22 21:25:31)
ben meister :)

sezaryo sana şöyle söyliyim annem benim sevgilimi "avrupa standartlarında yetersiz" bulduğu için pek beğenmiyordu ahgajgdjfjdk. ben sana katılıyorum. şu ırk güzeldir, bu ırk çirkindir vs. öyle bir genelleme hiç yapmadım ve yapmam ama güney slavlarda özellikle düzgün beslenme & spor kültürü var. yugo-nostaljik birisi olarak bunu daha iyi net gözlemleme fırsatım oldu. bunlarda spora ilgi duymayan, yapmayan insan yok gibi. en azından eskiden öyleymiş. benim ex-waifum da hentbolcuydu mesela, ankara'da bakan dönüp bir daha bakıyordu iyi hatırlıyorum, seni beni tek yumrukta indirirdi canımın içi, ah ah.

ben hırvatistan yarı finale çıkınca eski sevgilimi düşündüm, zırıldamayı daha yeni kestim. üstüne senin duyuruyu görünce güldüm biraz. sağol. hırvatlar o kadar güzel ki ben bir tanesi yüzünden ilaç kullanıp terapi alıyorum artık "normal" ve "gerçek" olana dönmek için. olmasa da olurmuş :)
  • mark greg sputnik  (09.12.22 21:30:10 ~ 21:30:57)
@dissendium

Sana katılmıyorum. :/

@meister

Senin canın sağ olsun. Ukrayna, Rusya vs gezdiğin için isabetli yorum yaparsın diye düşündüm. Boş ver eskiyi. Sen gururumuzsun. Bir bakmışız duyuru açmışsın "Rus sevgilim var ama siyasi görüşümüz farklı" diye.

Hırvatlar kadar dikkat çekeni de bence İzlanda.
  • Cesario  (09.12.22 21:38:26)
Hırvat ve sırplar iyi oluyor. İyi fizik var çoğunda.

  • romario  (09.12.22 21:40:29)
Evet aşırı güzeller ama Yugoslavların hepsi güzel.

En çok şeye şaşırmıştım taha akgül’ün karısına. Yani o kadar güzel ki simste yapmışlar kızı.

Güzeller ya bu Slav ırkının kadını da erkeği de.
  • Hallegadola  (10.12.22 01:58:25)
Evet guzeller bayagi

  • baldur2  (10.12.22 02:50:35)
Gittim Hirvatistan'a. Ama dunya kupasi'nda gorunenlere gore de karar verilmez tabii. Tipik Turk erkeginin de Dogu Avrupa kadinlarini guzel bulma durumu var.

Hirvatlar karisik biraz. Esmer sarisin. Bize de benziyorlar. Kaliplilar, hem kadin hem erkek. Genel gecerli olarak guzel denebilir. Her milletinde guzeli olur tabi.
  • ermanen  (10.12.22 13:30:20)
Ben de gittim. Evet güzeller ama maçlarda seçiliyorlar kameraya yansıyanlar.

  • anais  (10.12.22 16:54:50)