Eski sevgilinin çektiği fotoğrafı flörte atmak

Sizi çektiği fotoğraf ya da videoyu flörte atmak sizce soğuma nedeni mi? Olay oldu bitti de sizce abartılacak bir şey mi? İçeriğinde sadece sizin olduğunuz bir fotoğrafı sırf eski sevgili çekti diye problem çıkartmak ergence değil mi?

Nude mu bu? Normal fotoya kimin çektiğini ne önemi var, niye bu detay paylaşıldı?

  • Bruce  (07.12.22 00:48:28)
@bruce Nude değil benim normal bir fotoğrafım. Fotoğraf ben farkında değilken çekildiği için sorular “bunu bir kız çekmiş”ten eski sevgiliye doğru uzandı. Yalan söylemek istemediğim için evet dedim, yoksa özellikle söylemedim.

  • Unde bach canim  (07.12.22 00:57:02)
ayril. boyle sacma bir seyden soguyan kimbilir ileride ne antikalik yapar.

  • hot potato  (07.12.22 01:05:30)
Hot potato +1
Bu sağlıksız bir zihnin yansıması, devamı da gelir yazık etme kendine.

  • Bruce  (07.12.22 01:10:38)
Benim instam böyle fotolarla dolu.

Patates +1
  • baldan kaymak  (07.12.22 01:33:37)
Yaw velev ki ergenlik, atacak fotoğraf mı kalmadı diye de sorarlar adama. Flörtse sorun değil de daha ileri bir mevzu varsa al gönlünü geç…

  • her giriste sifresini unutan adam  (07.12.22 01:59:03)
@hgsua +1

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (07.12.22 02:38:40)
@her girişte
Sebebini açıklayamayacağım uzun uzun ama evet yoktu. Sorunun cevabı da bu değil zaten. Öyle olurdu böyle olurdu değil. Direkt bunu sorun etmesine takıldım, karakterini tanıma aşamasında güzel oldu ve sordum.

  • Unde bach canim  (07.12.22 02:40:31 ~ 02:43:23)
Tek başına bir sorun değil tabi ki, bunu bu kadar irdelemek çok saçma ve katlanılmaz bir şey. Ama arkaplanı var mı? Yani biliyoruz ki bazı insanlar var eski sevgililerini gereğinden fazla anıp göz önüne getiriyorlar. Durduk yere küçük küçük sebeplerle eski sevgilinin bir şeyi bir yerden çıkıp çıkıp durur, bu da normal değil ve aynı oranda can sıkıcı.

  • akhenaten  (07.12.22 07:48:05)
haha. benim bir fotoğrafım vardı, güneş gözlüğü kullanıyorum fotoğrafta. eski sevgili çekmiş. güneş gözlüğünün yansımasından eski sevgilinin fotoğrafı çekme görüntüsü görülüyor. ama iyice zoom yapmak ve sayko bir kafa lazım böyle bir şey düşünmek için. böyle şeyleri dert edenlerden uzak durunuz. sayko olmayan insan vardır, biliyorum. bulun onları.

  • gabe h coud  (07.12.22 09:01:49 ~ 09:02:22)
Saçma kıskançlıklar duydum da bu seviyesi biraz abartı. Sen yol ver, hatta hayrına cebine de 3-5 kuruş koy terapiste gitsin.

  • lcha  (07.12.22 10:06:04)
oltaya gelmişsin

  • freebird5406_2  (07.12.22 10:57:40)
Zırva! Saçmalamış.

@Patates ile hemfikir olmayı düşündüm ama senin hayatın sen karar ver.
  • nawar  (07.12.22 11:02:14)
@freebird5406_2
Olta derken bahane etmiş mi demek istedin yoksa yalan söylemeyip doğruyu söylediğim için mi?

@akhenaten
Hayır, ben hiç bahsetmem kendisi özellikle sormadıkça, aksine kendisi konuyla alakalı diye eski sevgilisiyle alakalı şeyler anlattı. Gayet normal görüp geçmiştm, onun gibi de takılmadım.
  • Unde bach canim  (07.12.22 12:12:03 ~ 12:17:10)
Bence de saçma bir duyar olmuş. Ergence.

  • roket adam  (07.12.22 12:33:05)
sacmalamis+1

  • 65 derece  (07.12.22 15:42:29)
biseysorcaktim +1

ben olsam sakin bir zamanda benzer bir konuyu tartışmak için gündeme getirirdim. Hayatınıza birilerinin girdiğini biliyor olmalı ve bunu kabullenmeli. Ondan önce de bir hayatınız vardı. İşin duygusal boyutu çok ayrı, farklı çağrışımlarla üzülebilir, bozulaiblir belki anlaşılır fakat ötesi mantıklı değil. Sizi siz yapan (olumlu ya da olumsuz katkılarıyla) da eski sevgilileriniz. Bunlara da karşı gelsin o zaman.
  • sparkle kiddle  (07.12.22 19:18:12)
direk yol veririm ben olsam, bir fotoğrafa bu kadar bıdırdayan yarın öbürgün daha ağır eylemlerde bulunur.

  • selam  (08.12.22 11:20:02)