[]

asistana whatsapp'tan soru sorulur mu?

Dersin Whatsapp Grubu var hatta kendisi açtı. Ulaşmam gerekiyor dersle ilgili bir soru için. Whatsapp'tan direkt özelden yazsam kötü mü olur?
 
Mail daha uygun olur. Gerçi son yıllarda belki kültür değişmiştir, haberim yok.


  • ruhen hastayim ben  (30.11.22 12:40:42) 
Sorulur. Rahat olun.


  • pispinti  (30.11.22 13:13:27) 
Düzgün üslupla kendini tanıtarak sorulur


  • aman üstüme geliyorlar  (30.11.22 14:44:29) 
sorulur. tecrübeyle sabit.


  • baldan kaymak  (30.11.22 17:06:53) 
Araştırma görevlisiyim. Bazı mesajları görmezden geliyorum.

Ancak uygun bir saatte, kendisini tanıtıp derdini uygun bir üslupla açıkça anlatan birine dönüş yapmadığım hiç olmadı.
  • armagan abanuz  (30.11.22 17:28:55) 
Mail daha doğru olur.


  • signore  (30.11.22 19:34:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.