İstanbul kartlarımızı kişileştirmeye gerek var mı?

otobüse bindiğimiz akbil kartından bahsediyorum, bende 15 yıllık istanbul kart var..özel günler, bayramlarda filan indirimlerden sadece kişiselleştirilmiş kartlar yararlanacak gibi bir haber izlediğimi hatırlıyorum sanki bunla ilgili bilgisi olan var mı?

kartlarımızı kişileştirmeye gerek var mı?

yeni istanbulkart fiyatlarına baktım 60 tl. onu almak istemiyorum. belbim sitesinden eski kartım için kişileştirme işlemi yaptım ama onay için mobil uygulamaya yönlendiriyor uygulamaya girincede beklemede herhangi bir işleminiz yok diyor.

Anons geciyorlar duraklarda. Evet ozel gunlerdeki bedavalardan sadece kisisellestirilmis kartlar yararlanabilecek artik

  • mor oje  (29.11.22 19:48:33)
ücretsiz/indirimli günlerde faydalanmak için kişiselleştirme gerekiyor. fakat genel kullanım için bir zorunluluk yok. bana farketmez diyorsanız o günlerde de tam ücret ödeyip kullanabilirsiniz kişiselleştirmeden.

  • kanatlı kontun müşfik öpücüğü  (29.11.22 20:01:59)
şimdi 153 ü aradım hayır diyorlar farketmez indirimli kullanabilirsiniz.

  • kanasla intihar eden adam  (29.11.22 20:04:11 ~ 20:04:24)
göçmen dernekleri falan ayrımcılık nedeniyle dava edeceklerdi. mahkeme iptal etmediyse ya da daha sonra etmezse belediye meclisinde bu yönde karar alındı. 153 hatalı bilgi vermiş muhtemelen.

uym.ibb.gov.tr
  • kanatlı kontun müşfik öpücüğü  (29.11.22 20:17:09)