c3 aircross vs. aile yardımıyla c5 aircross

Düşmanıma bile tavsiye etmeyeceğim i20 1.4 mpi'den nihayet kurtulduk...

şu anki birikimimizle c3 aircrossu şak diye alabiliyoruz. (600-620k)

üzerine ortalama 200k daha eklersek c5 air alabiliyoruz. (krediyi ailemiz sağlayacak. faizsiz her ay 10k ödeyeceğiz mesela)

siz olsanız hangisini alırdınız?

c5 aircross homologlarına göre gayet güzel, aileysen ileriye yönelik c5

  • life is not fair  (29.11.22 14:06:23)
c3 aircross çok güzel bence, hacim olarak işinizi görüyorsa yeterli

  • giovanne  (29.11.22 14:07:16)
Iyi bir grandland veya muadili bir araba varken o fiyata citroen almazdim ben de

  • mor oje  (29.11.22 14:48:19)
Grandland pek tutmadı c5 aircross sevilen bir makine. C3 aircross f/p aracı. İkisi de ihtiyacınıza ve bütçenize paranızın karşılığını verir. Haliyle c5 varken ve ulasabiliyorken c5 tercih ederdim ben. Maaslar ve arac fiyatları ayni oranda artmıyor memlekette, zorlamayacaksa c5.

  • karacigerim vur kadehlere  (29.11.22 15:04:51)
grandland'tan vebalı görmüş gibi kaçın. son yıllarda kullandığın parasını en hak etmeyen araç. durumunuz varsa Skoda alın. yoksa c5 alın. büyük araba her zaman iyidir.

  • co2s2  (29.11.22 15:12:18)
cocuk yoksa c5 aircross gerçekten gereksiz bir araç. hatta tek çocuk icin bile büyük.

  • nuisance  (29.11.22 15:23:42)
skoda fabia kullanıcısıyım, ikinci çocuk oldu. araç hala bana yetiyor ama kamiq veya stonic bakıyorum. eğer ihtiyaç yoksa borçsuz c3 aircross iş görür bence. stonic'lerin 1.0 iyi diyorlar.

  • pccopath  (29.11.22 17:41:42)
c5 aircross kullanıyorum çok memnunum.
c3 alacağına c5 shine bold al mutlaka. kredi çekmek bu dönem yapıalcak en iyi şey.

  • whatdreamsnevercome  (29.11.22 19:11:34)
Önceki aracım i20 1.2 idi kesinlikle benzin konusunda çok acımasız bir araç. Ama 3 senelik kullanım sürem boyunca 1 kez bile sorun çıkarmadı diyebilirim. Servis kısmı falan çok iyiydi.

Şuan ki aracım ise C3 1.6 blueHDI 5 seneye yakındır da bunu kullanıyorum. kronik sorun olarak adblue depo arızası vardı. onu da yeni güncellediler. artık arızalı depo kalmadı.

konfor konusunda kesinlikle i20 klasman dışı diyebilirim. C3 resmen konfor aracı diyebilirim. c3 ve C3 aircross arasında kalmıştım. hemen hemen tüm özellikler aynı sadece hacim farkı söz konusuydu. o zamanki durumum aircross live pakete yetiyordu. o yüzden c3 shine aldım.

c5 aircross ise bambaşka bir dünya diyebilirim. Onun da c3 aircross ile alakası yok. kesinlikle tam bir keyif aracı. kesinlikle yerinde görmeniz test sürüşü yapmanızı tavsiye ederim. mümkünse en dolu paketi tercih etmeye çalışın.

c5 aircorss ile ilgili çok fazla şikayet olduğunu göz ardı etmeyin. tavan boyası sorunu olan direksiyon kutusu problemi, adblue problemi yaşanyanların sayısı az değil.

carvaiser kanalı sahibi c5 aircross almıştı. uzun kullanım testi yorumu yapmıştı bir bakın derim

www.youtube.com

günümüz türkiye'sinde şu aşamada birisi size kredi desteği sağlıyorsa ve bu tutar yüksekse kesinlikle kaçırmayın. mevcut enflasyon kredi faizleri derken ilk 1 sene sıkıntı olur. sonrasında çerez parası olur.
  • janavarorion  (29.11.22 19:24:00)
citroen c3 2020 kullandık, aircross değildi ama uzak dur derim. arabayı kullanırken güvende hissetmiyorsun bile, ayrıca aşırı yakıyor aşırı.

  • damba  (29.11.22 20:11:08)
İlgili arabaları denediniz mi? Araç kiralarken clio'dan iyidir herhalde diye c3 aircross kiraladım.
Hem içeri inanılmaz yol sesi aldı hem çok yaktı hem de tipi de garip (bu tabii öznel bir değerlendirme). Gerçekten bu araç son model olabilir mi diye açıp ruhsata baktım. O nedenle scoda diyenlere hak verir gibiyim.

  • marla is in my head  (29.11.22 21:19:28)