meral akşener

Sizce de kitap gibi biri değil mi?

Siyasi görüşünden çok böyle giyimi, duruşu, konuşması vs. bana çok düzgün biri gibi geliyor.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Not: siyasi görüşünü falan bilmiyorum. Bu sebeple yazmadım.

Bana da Kurtlar Vadisindeki Cerrahpaşalılar'ın ablasını hatırlatıyor.

youtu.be
  • plutongezegendegilmi  (29.11.22 08:19:44)
Görünüşe aldanmamak lazım.
İçişleri bakanlığı döneminde yaşanan faili meçhuller için zamanında "kabulümdür" demişti. Şimdi reddediyor o ayrı. Konu seçim olunca bir ak ve pak görünme ihtiyacı var.

Kadın bir zamanların "Asena"sı. Onun döneminde PÖH ve JÖH'te ülkücülere geçilen kıyaklar muazzam. Hoş o zamanlar ülkücü olmak PÖH ve JÖH'e katılmanın gayrıresmi gereği haline gelmiş.
  • nejdet c  (29.11.22 09:08:13)
plutongezegeni ahahahahhaha +1

beni de giyimi boğuyor.

severdim sevmedim şimdi tekrar seviyorum.

imamoğlu ve yavaş için diretmeyi asla bırakmamalı.
  • Hallegadola  (29.11.22 09:17:24)
MHP kökenli olmasa severdim.

  • Kahvedesu  (29.11.22 10:58:43)
nejdet c +1

gecen ilk defa oy verecek biriyle muhabbet ediyordum feminizm, ekoloji ilgi alanlari ancak yeni nesil epey apolitik tabi, kime oy vereceksin deyince bilmiyorum ama belki aksener demisti...

2 3 link yolladim da ilgi alanlariyla ve hayat gorusuyle hic alakasi olmadigini anlamis oldu. demem o ki sizin gibi marketing departmani tarafindan yaniltilan cok var...
  • hewit  (29.11.22 12:42:54)