[]

Dik yokuş için scooter mi elektrikli bisiklet mi

Semtte bu ayarda yokuşlar söz konusu ve normal bisiklet ile iflahı kesiliyor adamın. 15k’dsn daha düşük bütçeye uygunu hangisidir kaliteli bir elektrikli bisiklet mi yoksa scooter mi? Yokuş çıkıp inmek asıl amaç
 
elektrikli bisiklet tam olarak bunun icin bence. scooter sevmiyorum zira kullanissiz ve biraz daha tehlikeli geliyor. elektrikli bisikletse daha versatil bir urun.


  • hot potato  (28.11.22 05:04:56) 
Scooter'den kasıt, Martı stili eskilerin "tornet" dediğinden mi, yoksa Vespa gibisinden motor mu? İkisine de scooter deniyor da.


  • d max  (28.11.22 09:57:01) 
onden motorlu elektrikli bisiklet ile ozellikle yerler islak oldugunda bu yokusu cikmaniz cok zor aslinda arkadan motorlu ile de zor. Gobekten, pedal destekli elektrikli bisiklet ile daha guvenli olur.

eger bahsettiginiz yokus buradaki gibi arnavut kaldirimi ise scooter'in kucuk tekerlekleri ile gayet dengesiz olacaktir.
  • whisky  (28.11.22 12:56:16) 
martı burayı çıkamazdı. oradan pay biçin.


  • kenarortay  (28.11.22 16:21:44) 
scooter'dan kastınız martı tarzı scooterlar ise o yokuşu çıkamaz. bende mi pro 2 var bundan daha az eğimli yokuşları dahi çıkamıyor.


  • solo  (28.11.22 18:33:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.