hayvanseverlerin tek ses olması

artık sokak hayvanlarıyla ilgili ömrümüzden ömür götüren haberler almaktan yorulduk, TÜM hayvan severlerin TEK bir platformda toplanması elzem olmuştur, bunun için ne yapılabilir fikirlerinizi alabilirmiyim türkiye geneli eş zamanlı hareket edip sürekli organzie olmaktan bahsediyorum, bu akşam aklıma böyle bir görsel hazırlamak geldi ancak bunun gibi bişeyi nasıl somut hale getirebiliriz

(resim temsilidir)
i.hizliresim.com

cok guzel olmus ya <3

vetart klinigin instagram sayfasinda bir yuruyus olacagini paylasmislar. oradan detay takip edebilirsiniz. her ilde planlanacak tahminimce.
  • aferin cok iyi dusunmussun  (25.11.22 20:27:23)
Valla böyle işlerle uğraşmak yerine sevdikleri hayvanları alıp evlerinde besleyebilirler. Sorunların hepsini çözer o.

  • plutongezegendegilmi  (25.11.22 22:57:41)
Konuşmayayım diyorum da bütün sorunları o(Plüton)şekilde çözebileceğini düşünmek en iyi niyetli ifade ile ahmaklıktır. Bu bir toplum ve devlet meselesidir ve bu çerçevede ele alınması elzemdir. Bunu yaparken de bir bakıma toplum kendisi ile yüzleşecektir. Korkulan ve ertelenen kısım burası. Herkes hayvanseverin daniskası yoksa.

  • habarbey  (25.11.22 23:10:18)
pluton +1

Bir de köpek şiddetinden usanmış, yakınları hayatını kaybetmiş bir kitle de var hatırlatırım. Dikkat edin onlar da toplanmasın.

Bireysel olarak tepkinizi gösterin ama çok da toplanmayın yani.
  • msb  (25.11.22 23:19:34)
bu olaylar hakkında da bir "organizasyon"unuz var mı? ben de bu haberleri okumaktan yoruldum:
eksisozluk.com

  • sarahkerrigan  (25.11.22 23:31:35)
yeşil parkamı giyip geldim kanki. elimde lgbti bayrağı da var. napıyoz?

  • OrangeYellow  (25.11.22 23:45:24)
Sokaklarda başıboş hayvanların olması bir sorun ve anormal bir durumken bu durum maalesef bizim ülkemizde pr çalışması ile "hayvanseverlik" adı altında normalize ediliyor ve hatta teşvik ediliyor sokakların başıboş kedi ve köpeklerden arındırılması gerekir gerçek hayvanseverlik, doğaseverlik bunu gerektirir zira başıboş kedi ve köpekler istilacıdır ve yerel türleri tehdit etmektedir sokak kedileri yüzünden bir çok yerde böcekler, kuşlar ve kertenkeleler yok oluyor hatta bazı sahil bölgelerde nesli tükenmekte olan carette carettaların yumurtadan yeni çıkan yavruları sokak hayvanlarının kurbanın oluyor.

Sokak hayvanları artık ciddi bir sorun olmaya başladı ve bu konuyla ilgili radikal tedbirlerin alınması lazım öncelikle sokaklarda hayvan beslemek yasaklanmalı veya belediyeler tarafından belirli yerler oluşturulmalı diye düşünüyorum sokak hayvanları beslendikce çoğalıyor evcil hayvanların yeri sokak olmamalı.
  • beemaker  (26.11.22 02:24:03)
buradaki boş muhabbet dışında bir iki samimi cvp yazan arkadaş için yazıyorum, toplanıp tek ses olmadan başka yol yok demek, ses vermek yasa çıkartacak gücün olması, topluca aynı anda tepki göstermektir anlatabiliyomuyum

  • izmirduyuru  (26.11.22 16:08:06)