Krediden para çekebilir miyim?

Merhaba. Hesabımda hiç param yok. Ziraat Bankkart Genç hesabım var. Yani hem banka hem de kredi kartına sahibim. Kredi kısmında bir miktar kullanılabilir limitim var. Buradaki parayı çekme şansım var mı?

kullanılabilir nakit avans limitiniz sanırım önemli olan. Eğer varsa öyle bir limit kullanabilirsiniz.

  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (23.11.22 12:46:52)
Kredi kartı bilgilerinden kullanılabilir nakit avans miktarını kontrol edip, o kadar parayı banka hesabına aktarıp nakit olarak bankamatikten çekebilirsiniz.

  • Nerdian  (23.11.22 12:51:06)
Oradaki parayı çekme şansınız var. Eğer "nakit avans limiti"siz varsa. Vardır.
Bankamatiğe gidip kredi kartını sokup "nakit avans çek" diyebilirsiniz. Veya internet şubesinden de sanırım kredi kartından bir yere (kendi hesabınıza da) para gönderebilirsiniz oradan.

Kredi kartı ödeme tarihinde bu parayı ödeyemeyecek gibi görünüyorsanız "taksitli nakit avans" çekmek daha iyi olabilir sizin için. O seçeneğe de bakın.
  • michael_knight  (23.11.22 13:04:58)
Çekebilirsiniz. İki tür nakit avans var:

Hesabınıza tanımlı nakit avanslara genelde günlük faiz işletilir. Birkaç gün içerisinde kapatırım diyorsanız bunu kullanın.

Kredi kartınızla çekebileceğiniz taksitli nakit avanslara aylık faiz işletilir. Kredi kartı ile taksitli harcama yapmış veya kredi çekmiş gibi olursunuz.
  • perferil  (23.11.22 13:35:42)