[]

bjk maçı ertelendi ama beşiktaş'taki okullar tatil olmadı?

Garip değil mi? Devamı gelir mi acaba diye bir korku var ama bu mantıkla sonsuza kadar evde durmamız lazım tabii ayrı konu.
 
niye garip ağa çok yakın saatte çok yakın bir yerde kitlesel etkinlik var ikinci bir saldırı olma ihtimali var. okullar ise yarın sabaha açılacak ki zaten meb tatilde.
kaldı ki siz çocuklarınızı okula yollamayın bir süre mazallah başlarına bir şey gelir demek o kadar kolay mı? somalide falan belki oluyordur.

  • Whily  (14.11.22 02:36:28 ~ 02:38:46) 
daha önce beşiktaş maçı sırasında veya sonrasında terör saldırısı olmuştu. stada bu kadar yakın mesafede olay olmuşken en az 20-30 bin kişinin katılacağı bir etkinliğin iptal edilmesi normal. okul hem ertesi gün hem de 30 bin insan aynı yere toplanmıyor. bir sürü okul var. bu mantıkla beşiktaş'ta toplu taşımanın iptal edilmesi, mekanların kapatılması vs. lazım... hadi öyle yaptılar diyelim, bunun gerekçesi ve süresi nasıl açıklanacak?

ilk gün olayın sıcaklığıyla tedbiren bu kadar büyük bir etkinlik varken risk alınmak istenmedi. bu kadar. aktif savaşın sürdüğü, cephenin 300-400 kilometre ötesindeki şehirlere bile füzelerin yağdığı ukrayna'da dahi çocuklar okula gidiyor yahu. bunun sınırı yok ki. kapatırsan hiç açmaman, kimseyi sokağa çıkarmaman lazım. nereye kadar?
  • mark greg sputnik  (14.11.22 02:48:07) 
okullar zaten tatile girmedi mi www.ntv.com.tr


  • unalub  (14.11.22 09:35:24 ~ 09:35:39) 
okullar kapalı ama kapalı olmasa bile tatil olmazdı.


  • nuisance  (14.11.22 09:42:32) 
Benim üniversitem Taksim’de, bugün sınavları ve dersleri iptal ettiler. Yarın için belirsiz.


  • kırmızıayakkabılıgargamel  (14.11.22 11:17:32) 
toplu etkinlikler iptal edilebilir bu tür durumlarda. ayrıca ilk - orta derece okullar zaten tatil.


  • zgrydn  (14.11.22 11:52:48 ~ 11:53:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.