Schengen vizesi için seyahat sigortası

Merhaba, ben 3 günlüğüne Yunanistan’a gideceğim. Sigortayı vize başvurusuna gitmeden yaptıracağım değil mi? Peki ben üç günlük sigorta yaptırırsam onlar bana 3 günlük vize mi verirler? Yani vizenin süresi sigorta ile mi alakalı? Atıyorum 3 gün sigorta yaptırsam 6 aylık vize de verebilirler mi?

Evet, verirler.

  • Kahvedesu  (13.11.22 11:51:25)
Seyahat sürenşz kadar sigprta edersiniz hatta b gn önce başlamatmanızda fayda var. Kaç gnlük vize verirler komusu ise sigortadan bağımsız olur, 3 gün de verebiir 3 ay da, hiç vermeyebilir de. Tamamen şans

  • condom kurşunu  (13.11.22 12:23:55)
@condom kurşunu +1

Sigortanın tarihi bir gün önceden başlayıp bir gün sonradan bitmeli olarak alınmalı.
  • put it in your appropriate place  (13.11.22 12:29:09)
İlk seyahat süreniz kadar sigorta yaptırın.

  • Mistyimage  (13.11.22 13:49:13)
Peki yunanistan ıslak imza ister mi acaba çünkü internetten yaptıracağım.

  • iddaaci  (13.11.22 19:20:01)
Yunanistan için Kosmos vize hizmetlerine başvuracaksanız orada yaptırın. Piyasadan daha ucuz.

  • Mistyimage  (14.11.22 00:36:42)