Nusret Gökçe Anabolik Steroid Kullanıyor mu?

Sosyal medya hesaplarını incelediğim zaman güç ve kondisyon antrenmanlarına epey bir mesai harcadığı anlaşılıyor, fakat o vücut formuna anabolik steroid kullanmadan erişebileceğini zannetmiyorum. İnternette de bu konu hakkında pek bilgi bulamamadım, sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

yağ oranı çok düşük. işi sebebiyle full protein beslenebiliyor. kas kütlesi çok büyük de değil. göğüsler ve kollar baya küçük mesela. ben hayır diyorum

  • paintov  (07.11.22 00:41:08)
hayır +1

  • garavel  (07.11.22 01:06:22)
Steroidle yapılmış şişkin bir vücudu yok. Tertemiz çalışarak ve yiyerek yapmış. Adam et imparatorluğunun ortasında. Spordan çıkıp mekanına gitse yemek önüne mutfakta hazır gelecek zaten. Antrenmanı da sıkı yapınca sonuç böyle.

  • synesthesia  (07.11.22 01:31:02 ~ 01:31:11)
Sorunuz aslında yanlış. Soru bence ped kullanıyor mu olmali?
Olabilir. Ki bunda yanlış bir şey de yok. Vücudu ile isim yapan insanların yüzde 99'u kullanıyor. Hollywood aktörleri vs hepsi ped kullanıyor. Ama tabi bunu diyemiyorlar. Bu arada pedlerin hepsi kas büyütmek için ya da arnold olmak için kullanılmıyor. Hızlı yag yakmak, kas kütlesinin hızlıca yapmak ya da ne bileyim az kas kaybetmek falan hep olabilir.
Ortamlarda christian bale nasıl yapıyor kilo alıp verme deriz ama hepsinin içinde ped kullanimi var.

Bu noktada kendisi soylemeden kullanıyor mu bilemeyiz. Ha bana göre vücudunda bir şey yok. Kullansa da kullanmasa da yanlış bir şey olmaz zaten ama bu vücudu yapmak zengin bir insan için zor değil.

Ha misal huge jackman de, o kullanıyor iste :)
  • logisticsmanager  (07.11.22 02:08:54)
ped nedir?

nusrette bence de igne yok
  • diyarbakir karpuzu  (07.11.22 03:47:52)
Performance enhancing drugs.
www.mayoclinic.org

Atletlerin aldıkları vs şeyler de böyle. Misal x atlette doping çıktı denir ama o kişiye baksan böyle arnold gibi değildir. Sebebi her ped'in aynı iş için kullanilmamasi. Bu sebepten sırf bir insan 50 cm kol yapmadi diye ped kullanmiyor diyemiyoruz.
  • logisticsmanager  (07.11.22 04:10:05)
su atıcı ve yağ yakıcı ürünler var zaman zaman onlardan da kullanıyor olabilir. steroid ise kesinlikle yoktur diyemem belli bir dönemde kullanmış olma ihtimali yüksek. çok küçük yaşlardan itibaren yağsız bir vücudu yoksa daha sonra naturel olarak o vücudu yapmak zor.

  • joooper  (07.11.22 15:44:27)
Duyan da gunde 10 saat fabrikada calisiyor, trafik, sinir, stres sahibi asgari ucretle ev gecindiren adam sanacak Nusret'i. Bos kasap deyimindeki adam bu:) Calisiyordur, bir iki paylasimina bakayim dedim, vucut yapmakla kafayi bozmus zaten, e adam sef 1 milyon kere et, yemek gore gore nefsini de koreltmistir, dikkat ediyordur yemesine icmesine. Niye yapamasin, calistikca olur azim varsa.

  • freedonia  (07.11.22 16:09:26 ~ 16:13:57)