Mobilya markası önerisi

Koltuk takımı, yatak odası takımı ve yemek takımı için kaliteli marka önerisi verebilir misiniz? Kullan at 2 yıl sonra değiştir gibi şeyler yapmayı sevmiyorum o yüzden olabildiğince ömürlük istiyorum ama ekonomi de belli, o yüzden 10 15 yıl çürümeden kırılmadan dayanabilecek ürünlerin olduğu ama’ bi tık da uygun fiyatlı yerler söylerseniz benim için çok kurtarıcı olur.

loda mobilya'dan almıştık biz. 6 yıl oldu, bi sıkıntımız olmadı. bostancı ve modoko'da yerleri var benim bildiğim. şimdi fiyatlar ne durumda bilmiyorum tabi.

  • contavolta  (06.11.22 22:27:56)
Ben de bu kafadaydım, bütçem de fazla yoktu.

Koltuklarımı(2 tanesi 14 bin), baza+başlık (4 bin) ve elbise dolabını (7 bin) istikbal aldım, yemek masası ve konsolu (ikisi 7,5 bin) ider mobilyadan aldm, yatağımı (8bin) işbirden aldm.

Koltuk alırken salonum küçük olduğu için berjerleri almadım onları almayınca bi 7-8 bin azalıyor.

Mesela istikbal zigonlar filan güzel ama pahalı, ben zigonları trendyoldan (700 tl) aldm. Yatakodasındaki yatağın başına konulan küçük komodinleri de trendyoldan aldm (250'şer tl).

Yani daha az önemsiz şeyleri trendyol, asıl önemli şeyleri bilindik yerden alma mantığıyl ilerledik)
  • turuncu tonlarda  (07.11.22 08:24:55)