Erkek yüzük tavsiyesi?

Bu sıralar sabır sebat etmem gereken bir dönemdeyim. Kendime bazı hatırlatmalar vesaire yapıyorum ve aklıma acaba bunları yüzükle sembolleştirebilir miyim fikri geldi. Daha önce hiç yüzük takmadım, denemek de istiyorum.

Düz gümüş yüzük dahi olabilir ama estetik bir şey fena olmazdı. Bakındım biraz, iğrenç iğrenç kocaman taşlı, osman turalı yüzükler çıkıyor, beymen'de bile saçma sapan kuru kafalı yüzükler var ya.

Nereden bulunur, nasıl bir şey olabilir sizce?

İnstagram'dan bakabilirsin aslında. # koyup erkekyüzük gümüşyüzük vs şeklinde aramak mümkün.

  • muhayyer divan  (31.10.22 22:27:25)
geçen kütüphanede gördüğüm bey ince gümüş bir yüzüğü serçe parmağına takmıştı. bayağı şık duruyordu. onun dışında erkeklerde ben antik tarzlı yüzükleri hoş buluyorum.

www.trendyol.com

bilmiyorum linkler doğru çalışıyor mu ama bunu gibi şeyler...

edit: hay allah bulunduğum ülke kısaltılmış linklere izin vermiyormuş kendi linkelrimi açamadım...? :D eğer kocaman kuru kafa ve taşlı yüzükler varsa özelden ss şeklinde atayım.
  • susannah delgado  (01.11.22 00:26:54 ~ 00:30:38)
Takıda gümüș ürün tavsiye etmiyorum kararıyorlar yada kararmayani var da ben mi bilmiyorum. Çelik yada altın bozulmuyor.
İstanbuldaysan kapali carsiya bak istemedigin kadar cesit var

  • Slynmaster  (01.11.22 05:50:07)