erkek çorap ve boxer nereden alabilirim?

black fridaylerle eşime kaliteli ve güzel boxerlar ve çoraplar ve hatta atlet almak istiyorum. eminönüde falan dükkanları gezdim ama genç işi olanlarda fiyatlar çok yüksekti. trendyol ve hepsiburadada baktım nispeten daha uyguna kutulu güzel setler var fakat yorumları çok değişken. biri diyor xl 6lı set aldım içinde 2 tanesi m beden çıktı, diğeri diyor çok ince kumaş 2 yıkamada yırtılıyor vs. hediye olacağı için riske atmak istemiyorum ucuza kaçmış ya da uğraşmamış gibi olması ciddi paralar çünkü.

alıp da memnun kaldığınız markalar ya da trendyol, hepsiburadada falan mağaza ismi verirseniz çok şahane olur. cevap verenlere şimdiden teşekkürler, sevgiler...

Kaliteli ve güzel için intimissimi. Ben çok memnunum. Eminönü dediğiniz için fiyatlar yüksek gelebilir ancak hediye için değer kesinlikle. Marks and spencer'in ürünleri de kaliteli, modelleri de intimissimi'ye göre daha klasik. Oraya da bir göz atabilirsiniz. Rahatlık ve kalite olarak ikisi de oldukça memnun eder.

  • sele zeytini  (31.10.22 14:36:13)
boxer da er kişi olarak mark@spancer süperdir.

  • jamswety  (31.10.22 14:41:54)
Çorap; m&s
Boxer; h&m ve blackspade.

  • logisticsmanager  (31.10.22 14:49:23)
m&s
h&m +1

  • ala09  (31.10.22 14:59:56)
Modal tekstil malzemesi taşıyan boxerlar güzel.

Blackspade
Tchibo da satılan boxer
Ve Calvin Klein

Ayrıca atlet konusunda miorre iyidir.yada diğer markalar
  • Gebeş kaplumbağası  (31.10.22 15:00:10)
hm uygun, mavi fena değil. boynerde ds damatta indirim oluyor bazen.

  • ayin yazari  (31.10.22 16:50:25)
corap- h&m mavi jeans.
boxer - mavi
LCW hic almadim ama gecen baktim gayet iyi duruyor, tekrar ihtiyacim olsa ordan alirdim.
  • bay b  (31.10.22 16:58:54)
çiftkaplan tabiki.

  • Hallegadola  (31.10.22 17:54:47)
boxer icin mavi hayir ya, cok cabuk eskidi. ds damat olabilir bir de tommy falan da kotu degil. dagi olabilir

  • ala09  (31.10.22 20:08:26)