[]

izmir'de nikah sonrası yemek için neresi ?

merhaba arkadaşlar
ben izmirliyim ama 22 yıldır istanbul'da yaşıyorum. abim uzun zamandır yurt dışındaydı şimdi döndü ve izmir'de evleniyor.
biz izmir'i unuttuk
11 Kasım tarihinde nikah sonrası aile arası alkol olan bir mekanda yemek programı düşünüyoruz. 40-50 kişi olacağız.
önerebileceğiniz bir yer var mıdır ?

 
İzmirde hangi bölgede aradığınıza göre değişir


  • gazozailacatmauzmani  (30.10.22 22:00:25) 
semt yazmamışım doğru ; karşıyaka ,alsancak , konak ya da bostanlı olabilir


  • devilone  (30.10.22 23:36:37) 
Nikah sonrası saat kaç gibi? Akşam mı?


  • Phoebe  (31.10.22 13:48:27) 
@Phoebe evet akşam programı olarak düşünüyoruz . alsancak kordon'da mekanlar aklıma geliyor ama çok küçük sıkış tepiş bir yer olmasın 40-50 kişi olacağız 1 ya da 2 uzun masada oturabileceğimiz yemekleri de güzel olan bir yer araştırıyoruz .


  • devilone  (01.11.22 10:37:09) 
burayı bir araştırın isterseniz;
www.vilayetlerevi.com

  • Phoebe  (01.11.22 20:44:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.