Motosiklet hırsızlığı?

Uzun zamandır motosiklete heves ediyorum ve artık alacağım. Kafamdaki model kawasaki vulcan s ama 250k verip çaldırırsam içim kanar.

Bizim site pek hoş bir muhitte değil, garajın kapısı da bazen bozuluyor. İçeride 4 5 tane motor var ve aklıma geliyor: ya bir tane pikap çekip arkasından bir rampa salsalar bunları bir şekilde kaydırarak kilidiyle milidiyle uğraşmadan götüremezler mi? Nereden baksan 30 dk'da 1 milyon lera demek?

Baktım gayet sağlam taş motoruyla 30 dk'da anca kesecebileceğin kilitler var, süper ama motor dediğin kaç kilo? Kaldırır götürürler yani, bağlayacak bir yer de yok. Arabaya bağlanır mı? Ya da köşeye koyup arabayla bloke etsem?

Ne diyorsunuz sevgili duyuristler?

Garaj/engel abus kilit/engel turuncu GPS/engel airtag(opsiyonel) engel ve en önemlisi disk kilidi engel

Bunlar birleştimi kimse gelip uğraşmaz
Açıkta bırakma yeter, İstanbultrafik takip ede ede yorumlardan birşeyler kaptık.
  • Gebeş kaplumbağası  (23.10.22 20:01:43)
Kapalı otopark yoksa çözüm saydıklarınız + kasko.

  • orient blue  (24.10.22 00:32:16)
taş motoru kullanmıyorlar zaten, soğutucu sprey ile metali dondurup kırılgan hale getiriyorlar. motor hırsızlığı aşırı yaygın. kasko dışında bir çözüm yok.

  • orpheus  (24.10.22 03:02:48)