Nasıl fondöten seçeceğiz yahu?

Eskiden tester vardı da artık neredeyse hiçbir yerde yok. Denemeden nasıl doğru rengi seçeceğiz? Kullandığım vardı ama ülkeden çekilmiş, hiçbir yerde satılmıtor artık. Yeni marka ve ton bulmam gerek.

Kadınların neden şu ürünü kullandığını anlamıyorum. Hiçbirimizin cildi yüzüne bakılmayacak gibi değil ki. Belki de hazır kullandığınız marka ülkeden çekilmişken fondötensiz bir makyaj yapmayı denemelisiniz.

  • ruhen hastayim ben  (22.10.22 19:09:19)
asiri sacma bir olay hadi rengini gectim dokusunu falan bilmeden ruj aliyorum dene yanil seklinde. internette aratiyorum neyi begendiysem yorum kovaliyorum magazada. aptal saptal bir sey. al dene yanil. para cope gitsin yaptilar iyice:!
BB cream secmek bir nebze kolay olabilir. hic fondoten kullanmadim . eger kalicilik istiyorsam altina da su dort renkli kapaticilar var ya yesil mor sari adi ne onun? onunla kapatip ustune bb gecince memnun kaliyorum

  • ala09  (22.10.22 19:24:31)
Ben alisverise gitmeden once arastirma yapiyorum bir kac marka belirleyip youtube instagram swathlarina bakiyorum en son magazada da rengi gozumu tuttuysa aliyorum.

  • ceann deas  (22.10.22 20:00:48)
dukkanlar tester'lar caliniyor diye sikayetciydi. bence covid bahane oldu. hirsizlar yuzunden bu haldeyiz. cok sacma testersiz urun almak.

ben de habire watsonstan falan ruj alip memnun kalmiyorum, param cop oluyor yani ki oralardaki urunler bile cok pahali artik. bu testersizlik bi nevi satis stratejisi gibi oldu daha duzelmez.

pahali markalara gelince alisverislerinde fondoten testerlari isteyebilirsin. mini poset urunler hala var boyner, sephora gibi yerlerde. ben goz kremi, nemlendirici falan istiyorum mesela alisverislerimde. fondotenleri de vardir diye dusunuyorum. onceden arastirdigin birini direkt sorabilirsin bi alisverisine denk getirip
  • Kittie  (22.10.22 20:13:37)
Bi site vardı. Mevcut kullandığınız ürünü giriyodunuz diğer markalarda hangisine yakın ya da denk düştüğünü söylüyordu. Siteyi hatırlarsam editlerim

  • yazdonumu  (22.10.22 21:46:12)
Fondöten almıyorum da kapatıcı için orda çalışanlara soruyorum. Bazen çekmeceden varsa çıkartıp denetiyorlar. Bir de belli bir ton var genelde ondan alıyorum.

  • sevilen progressive türkücü  (22.10.22 22:16:00)
Markaların sitelerinde fotonu yükleyince deneme şeysileri var. Ama tabi doğru sonuç veriyor mu derseniz bence vermiyor. Tüm renkler aynı oluyor gibi.

  • mysticriver  (22.10.22 22:26:14)
Yves Rocher'de denetiyorlar. Orayı deneyebilirsiniz belki.

  • inawen  (22.10.22 23:47:28)
Nars’da deneyebiliyorsunuz.

  • 65 derece  (23.10.22 12:23:16)
@yazdonumu’nün dediği site findation sanırım, yalnız ben Türkiye’de ulaşılabilir olan markaları pek bulamıyorum orada.

  • leylaomega  (24.10.22 18:18:39)