iphone 13 cihazım kaç tl eder?

iphone 13 - 256 gb - siyah
temmuz ayında yurtdışından almıştım. pasaport kaydı yapmadan kayıtsız olarak kullandım. ay sonunda süresi dolacak kapanacak. sıfırdan farkı yok. pil %100

bu cihaz ne kadar eder? şu anda piyasalar bayağı bir oynak. fiyatlar yükselmiş falan. bunu satmaya kalksam (sahibinden veya letgo) ne fiyat biçmeliyim.

alacak kişi direkt pasaportuna kaydetmesi lazım yoksa ay sonundan itibaren sinyal almaz (e-sim hariç, o açık)

pasaport kaydi olsaydi 14.961,00 TL ederdi (bkz: https://garantili.com.tr/telefon-sat/)

  • tahtakafa  (13.10.22 12:48:10)
27 bine sıfırı var.
kayıt, 2. el vs düşünce 20 bin diyorum.
üstteki yorum saçmalık. bulsun bana 15e kayıtlı iphone 13 de alayım.
  • jelly bear  (13.10.22 12:49:46 ~ 12:50:14)
@tahtakafa

bu tarz siteler mahalle telefoncularından daha az teklif ediyor. onları geçin. ben piyasayı soruyorum.
  • mr.goodcat  (13.10.22 13:00:30)
Senin telefon iPod olmuş, kolay alıcı bulacağını zannetmiyorum insanlar harıl harıl pro ve pro maxlere saldırıyor ölü fiyatlara cekesin ki talip olsunlar 2700 pasaport kaydı yapıp 3 yıl tek simkartla kullanılacak cihaz performans cihazı olmalı gözüyle bakıyorlar öyle hissettirildi insanlara

  • Gebeş kaplumbağası  (13.10.22 13:29:06 ~ 13:29:58)
pasaport kayıtsız iphone 13 128gb almanyadan haziranda aldım. 15.000 verene veririm direkt.

  • bir ileti paylastim  (13.10.22 13:45:25)
ben size sitenin verdigi fiyati soyluyorum, herkes ne cok sey biliyor arkadas :) uzerine %20 eklersin zaten alan adamlar da uzerine kar ekleyip satiyor. hangi mahalle telefonucusu daha fazla veriyorsa bana soyleyin ben telefonumu oraya satayim :) 14 pro max alacagim, 11 pro max'i satiyorum varsa siteden daha fazla veren satabilirim

  • tahtakafa  (13.10.22 15:58:53)
17-18 bine, max 20'ye falan satarsın gibi geliyor. kayıt ücreti 2700 yılbaşından sonra zaten zamlanacak, şu an kayıt hakkı olan birini bulacaksın ki 2700'e kayıt edecek. 20 bine mal edecek telefonu. yine bile değer mi dersen ben olsam girmem bu işe.

  • roket adam  (13.10.22 18:37:56)