kiracı problemi

tam 1 yıldan fazla oldu bir bayan kiracıma kontrat yaptık fakat yanında çalıştığı tipler kontratı bilerek bu kızın üstüne yaptılar ve doğru dürüst kira ödemediler. kız iyi niyetli. çağırdım bak kardeşim bunlar dolandırıcı belli kontrat senin üstüne olduğu için rahatlar ve bu kira olayı ödenemzse sana patlayacak haciz yollatacam deyip gel sen bu kontrtı karşılıklı fesh edelim dedi kabul etti ve ofisi boş olarak teslim ettiğine dair imza verdi.
şimdi bu denyolar 1 sene sonra ortaya çıkıyor ofis eşyalarını depoya kaldırmıştık defalarca aramamıza rağmen dönüş yapmadılar ve eşyaları su bastığı için kullanılamaz hale geldi bizde attık.
adamlar şimdi gelmiş eşyalarımız nerede diyor.ulan 1 senedir neredeydiniz gak guk.mahkemeye verecez diyorlar git ver dedim.
sorum ne çıkar bu durumdan?

sözleşme kızın üstüneyse ve boş olarak teslim ettiğine dair imza attıysa hukuki olarak bir şey çıkmaz. en en en kötü senaryoda anlaşmazlık yüzünden sizi vururlar. o durumda da zaten hukuki olarak haklı olursunuz.

  • coldegezenkutupayisi  (12.10.22 16:30:12)
@coldegezenkutupayisi

+1 ahahahhhahhaahahahahhahahhahahahh
  • Amory Lorch  (12.10.22 18:34:52)