[]

Kredi kartı ekstresi gece 12’den sonra yenilenmiş olur mu?

Hesap kesim tarihi bugün (10.10) olarak gözüküyor. Acil bir şey almam lazım da, biraz daha bekleyeyim diyorum. Yoksa mecbur hemen alacağım.
 
Büyük (çok kartı ve posu olan) bir bankanın kartını kullanıyorsanız gece 12yi bekleyin. Küçük bir bankanın (az sayıda kartı ve posu olan) kartını kullanıyorsanız beklemeyebilirsiniz.

Önemli olan işlem yaptığınız pos ve kartın aynı bankaya ait olmaması. Aynı bankaya ait olursa gece günsonuna girer ve ekstreye yansır. Farklı bir banka ise ertesi gün takas ile gelir ve sonra dönem içine girer.
  • inheritance  (10.10.22 22:11:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.