amerika vize ve seyahat sorusi

merhaba, ocakta istanbulda vize gorusmem var. bu rezervasyonu taaa 1.5 yil sonrasina verdikleri için seyahat plani nasil olacak? yani 1.5 yil geçti. siz bana vizeyi verin ben ona göre ucak bileti otel falan ayarliyin dicem. olur mu?

bi de acikcasi 13 saatlik ucak yolculugi kabus gibi benim için. lizbonda arkadas var orda konaklayabilirim. Acaba maddi ve fiziki olarak lizbonaa gidip 2,3 gün orda kalip lizbondan newyorka gitmek mantikli mi? aynisi donus için de gecerli. ne dersiniz mantıklı mi!

Amerika seyahat planı istemez, hatta bilet, otel ayarlamayın derler. Rahat olabilirsiniz o açıdan. 13 saat de bir şekilde geçiyor, konaklarsanız bence daha yorucu olur, zaten Lizbon’a kadar olan süre toplam sürenin yanında çok kısa.

  • orient blue  (09.10.22 14:55:20)
Bence uçuşu tek seferde halletmek çok daha mantıklı. Havaalanından ayrıl, bavulu aç kapat, tekrar check-in havaalanı vb... Çok daha çileli. Orient Blue'nun dediği gibi çok bir kazancınız da olmuyor. Hangi şirketle uçuyorsunuz bilmiyorum ama entertainment sistemleri gayet güzel, bir iki film izleseniz; yemek, çay, falan filan derken geçiyor bir şekilde. Tavsiyem "Şu anda neredeyiz" ya da "Ne kadar kalmış" diyerek sürekli uçak içi bildirimlere ya da saate bakmayın, uyuyabiliyorsanız da uyumaya çalışın.

  • salihdt  (10.10.22 05:13:55)
aktarmalı uçuş beni 5 kat daha fazla yoruyor. maddi olarak sıkıntı olmayacaksa kesinlikle direkt uçuş al derim.

  • roket adam  (10.10.22 16:15:25)