ankara vedat dalokay caddesi'ni nasıl bilirsiniz?

tek başına yaşayan kadın için uygun mudur?
herkes farklı bir şey söyledi, bir sorayım dedim.

tam cadde üzeri, ziya oralay ve uğur mumcu'nun arasında caddenin tam ortasına denk gelen kısımları için soruyorum.

bol bol afrikalı komşun olur.

kötü değildir.

ankara'nın o taraflarında (kolej, küçükesat, büyükesat, bülbülderesi) olaysız gece geçmez ama yine de kötü değildir.
  • edgenabby  (03.10.22 10:56:58)
ben bir türlü iyi/güvenli göremedim oraları ya, Türközü var diye mi, iyice yerleşen yabancı traversti kesiminden mi bilmiyorum ama kafama yatmıyor hiç.

  • giovanne  (03.10.22 11:08:09)
Ankara'da tek başına yaşayan kadın için çok daha uygun yerler mevcuttur.

  • cekcekli  (03.10.22 16:46:40)
O bölgede yaşamış biri olarak şunları söyleyebilirim. Güvenlik sorunu yok, tek başına yaşayan kadın için de sorun olmaz. (Hele de dediğiniz kısımlar) Ancak özellikle kışın ulaşım vs sıkıntı. Sürekli yokuş falan bir süre sonra sıkıyor. Kolej kurtuluş İncesu daha önerilir sanki. Ama evleri nispeten eskidir, ama Suri, Afgan, paki, vs yoktur. Kırgızlar vardır genelde gece barlarda vs çalışırlar, diğerlerine göre iyidirler.

  • primetime  (03.10.22 20:25:23)