Dubai - Iphone işleri

şirket kasım ayında bizi dubaiye davet edecek. gitmişken iphone alayım diyorum ama, herhangi bir sıkıntı oluyor mu oradan almakta?

veya bilginiz var mı, dubaide direkt gidip apple'dan alabiliyor muyuz, yoksa illa ki 3-4 haft abekleme sürelerimiz mi oluyor acaba?

Oradan alacağınız iphone'larda Facetime uygulaması olmuyor (ve bildiğim kadarıyla kurulamıyor) başka bir sıkıntısı yok.

İkinci sorunuzun cevabını bilmiyorum.

Edit:
support.apple.com
FaceTime isn't available in the United Arab Emirates.

The carrier, not Apple, provides technical support for iPhone in this country or region.
Might include an additional fee or requirement. Contact the carrier for more information.
Carrier doesn't support MMS.
VoLTE is available only on iPhone 6 or later.
Available with iPhone 14, iPhone 13, iPhone SE (3rd generation), and iPhone 12 models. Data plan required. Speeds vary based on site conditions and network provider. For details on 5G support, contact your network provider.

FaceTime may be unavailable if your device originates from this country or region and becomes unlocked or is used in another country or region.
  • kobuzchu kiz  (28.09.22 13:34:22 ~ 13:37:32)
herhangi bir sıkıntı yok mart ayında 13pro aldım kayıt da yaptırmadım devam... facetime da var. Apple storedan almadım, tanıdığım bir elektronikçiden aldım facetime olan versiyonunu veriyorlar. Apple storeda fiyatlar bir tık daha yüksek ama onu da tax refund alıyorsun ben telefoncudan aldığım için vergisiz fiyatını verdi.

  • croswell  (28.09.22 13:53:10)
@crosswell,

bu tür telefoncuları bizim de bulma ihtimalimiz olur mu? yoksa tokatlanır mıyız?
  • tchuck  (28.09.22 16:40:41)