Üstüme Yastık Fırlatın

Bıktım şekilsiz eciş bücüş yastıklardan! Önerebileceğiniz, çok yüksek olmayan ama yatınca formu bozulmayan tok bir yastık var mıdır?

Allah rızası için iyi bir yastık aldırın bana… Trendyoldan yorumlara aldanıp alıyorum, herkes çok memnun oluyor, en çok satılan ürün diyor ama yok kardeşim yok yani. Uyandığımda yastığımın piramit haline dönüşmesinden ve kafamın içine düşmesinden bıktım. Şöyle tok ne sert ne yumuşak ve formunu kaybetmeyen bir yastık var mıdır?

Teşekkürler…

Vardır da, yastık gibi ayakkabı gibi şeyler internet üzerinden nasıl alınır anlamıyorum.
Yataş yastık öneririm, ama Yataş dükkanına gidip denemek kaydıyla.

  • etna  (28.09.22 12:17:50)
Viscotex markasının ortopedik yastıklarını önerebilirim.

www.viscotex.com.tr
  • biergarten  (28.09.22 12:19:55)
Aynı dertten sorunum vardı.
İnternetten kırpıntı visko(kilo işi satılıyor) ve fermuarlı yastık kılıfı alarak, yüksekliği gönlüme göre olan yastığı kendim yaptım.
Tavsiye ederim.
  • Mirket  (28.09.22 12:24:26)
otel yastıklarına bayıldığım için othello diye bir markanın kapmanyasından aldım. kaz tüyü. ben memnunum ama ortopedik değil.
onun harici yine evde ikea nın güzel bir yastığı var evde. o da güzel ve fiyatı makuldü.

  • o kadar da degil aga  (28.09.22 12:36:20)
Evde kağıt haline gelmiş iki yastığı tek yastık yaptırdım yorgancı gibi bir yerde.

İstediğim gibi oldu şimdilik. Uzun kullanımda sönerse yine öyle bir yerde pamuğu dövdürür geri koydururum.

Sentetikler çok terletiyor beni o yüzden visco misco yaramıyor bana.
  • chicha_v2  (28.09.22 13:24:20)
www.yatasbedding.com.tr

2.5 senedir bundan kullanıyorum. ben yan yatıyorum bana iyi geliyor. sırtüstü, yüzüstü yatıyorsanız bilemiyorum.
  • inheritance  (28.09.22 13:56:47)