wikipediadan bir resim kullanmak istiyorum kullanıcıya nasıl ulaşırım

commons.wikimedia.org:Pelargonium_graveolens.flower.01.JPG

bu gorseli kullanmak ıstıyorum kıtabımda aslında benzer cok resım var ama bunu ıstıyorum, nasıl ulasırım da telıfle ılgılı sorun yasamam?

wikipedia hesabı olan var mı zahmet olmazsa mesaj atabılır mı?
beceremedım bu işi

This file is licensed under the Creative Commons Attribution 4.0 International license.

You are free:

to share – to copy, distribute and transmit the work
to remix – to adapt the work

Under the following conditions:

attribution – You must give appropriate credit, provide a link to the license, and indicate if changes were made. You may do so in any reasonable manner, but not in any way that suggests the licensor endorses you or your use.

creative commons olduğu için kullanabilirsiniz, kaynakçada ya da dipnot olarak kaynak gösterin yeter.
  • kobuzchu kiz  (26.09.22 16:48:05)
kaynakcada yazmasam sorun olur mu sizce peşine düşerler mi? bır tek bu resım var cunku aldıgım onun ıcın kaynakca hazırlamak ıstemıyorum

  • kurcalamabozarsin  (26.09.22 16:49:19 ~ 16:56:17)
@kurcalamabozarsin

Kaynak göstermeyecekseniz neden kullanıcıya ulaşmak istiyorsunuz ki? Yani kullanıcı size sözlü izin verse dahi kullanacağınız yer bir tez, makale ise kaynak göstermeden size ait olan bir şeyi kullanamazsınız neticede.
  • akhenaten  (26.09.22 17:02:06)
Size ait olmayan bir şeyi yazacaktım, ancak editleyemediğim için buradan düzeltmem gerekti

  • akhenaten  (26.09.22 17:02:46)
Kaynakça hazırlamadan basitçe dipnotla da belirtebilirsiniz. Resim altı notu olarak da belirtebilirsiniz. Kullanım için tek bir şart koşmuşlar, o da bir sürü yöntemle çözebileceğiniz, çok kolay bir şey. Bir zahmet kaynak gösterin.

  • kobuzchu kiz  (26.09.22 17:34:37)