[]

Toki'de 240 ay yerine 120 ay ya da daha farklı ödeme seçeneği sunarlar mı?

240 ay taksit konuşuluyor en başından beri. Daha farklı bir açıklama duymadım, görmedim.

Mesela mevcut yapılan toki'de 120 ay seçeneği falan da var. Bu yeni yapılacak projeler için de farklı ödeme seçenekleri olur mu?

Mesela elinde toplu parası, birikmişi vs olan biri direkt borcunu kapatamaz mı?

 
sanmıyorum çünkü burada mesele elinde birikmişi bile olmayan insanları ev sahibi yapabilmek vadeler o yüzden uzun tutulmalı diğer türlü elinde hazır parası olan bunu hızlı bir al sat ile kâr etmeye dönüştürür

sistemin başka sıkıntılı ve belirsiz yönleri var o ayrı
  • freebird5406_2  (15.09.22 12:54:20) 
Vade bu şekilde kalır bence duyurulan bu çünkü. Ama normalde tokilerde ara ödeme dönemleri oluyor, toplu para yatırıp vadeyi düşürebiliyorsun. Ama onda da yine tamamını ödeyeyim kapatayım diye bir durum yok. Belli dönemlerde belli miktar ödeyebiliyorsun. Yani bunda da o şekilde yapabilirler. Sözleşmede belli olur ancak sanırım.


  • elorelia  (15.09.22 12:59:21) 
toki belirli aralıklarla ara ödemeye müsade ediyor.


  • duster  (15.09.22 13:06:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.