Normal people nasıl bi dizi

Bana böyle romantik dizi lazım ya bu iyi midir neye benziyor, şunu izlediysen bunu da begenirsin dediğiniz ne var?

Valla bana boş ergen dizisi gibi geldi. Ben 2 sezon izledim, vakit kaybı buldum.
Edit: 1 sezonmus Ben yanlış hatırlıyormuşum.

  • Amaranta ursula  (12.09.22 21:04:41 ~ 13.09.22 11:57:59)
Kötü.

  • ruhen hastayim ben  (12.09.22 21:23:21)
Ben beğenmiştim ama 1 sezon olduğunu hatırlıyorum. 2. Sezon varsa kesin izlerim.

  • kafadanbacakli  (12.09.22 23:02:56)
Ben çok beğendim. Özellikle ilk bölümleri çok hoş.

  • gabe h coud  (12.09.22 23:07:01)
benim hiç tarzım olmayan bir dizi olmasına rağmen boşluktan izleyeyim dedim, neredeyse bir gecede bitirdim, galiba kitaptan uyarlanmış ve kitabı da çok satanlardanmış bilmiyordum, aynı yazarın diğer dizisini o kadar sevmedim mesela ama normal people ı çok sevdim. vıcık vıcık bi romantizm değil, yavaş akan, insan ilişkileri , korkuları, alışkanlıklar, hatalar, tercihler ve sonuçları vs üzerine bir dizi. ayrıca bildiğim kadarıyla ikinci sezonu yok tek sezonluk dizi olmalı,

  • hypathia  (12.09.22 23:12:38 ~ 23:13:14)
Sally rooney kitaplarindan ikincisinin uyarlamasi. Kitabini begenmemis olsam da ve diziyi iki uc bolum izleyip biraksam da kitabina sadik, basarili bir uyarlama oldugunu dusunuyorum. Her turlu epey akici bu arada. Biraz fazla romantik ruhlu, liseli drama queen havalarindaki, 24 25 yasina kadarki kadinlarin sevebilecegini dusunuyorum. Bilmiyorum zorlamis mi olurum ama kore dizilerine benziyor sanki. Ayni yazarin conversations with friends kitabi da diziye uyarlanmis. O kitap daha iyiydi, hatta bu yuzden normal people cok satmis olabilir. Ilki gibi olmasini bekledi insanlar, bence olmadi. Ama cwf'in de dizisi daha kotu duruyor, iyi uyarlanmamis. Bence bunlardan size hayir gelmez. Izlemediyseniz fleabag'i oneririm. Her bakimdan daha cok tatmin edecek sizi, romantizm dahil.

  • summer timetable  (13.09.22 00:51:37 ~ 01:05:12)