Bu kan değerleri ölümcül bir hastalığa mı işaret ediyor?

Randevu bulamadığım için henüz gösteremedim ama değerlerde anormallik var sanırım. Yorumlayabilecek olan var mı?

şikayetiniz, bulgularınız vs olmadan tek başına bir anlam ifade etmez. sonuçlarda da öyle pek kayda değer bir şey yok zaten.

  • nrmnm  (11.09.22 14:01:02)
ciddi bir şey yok gibi görünüyor.

  • baylarbayi  (11.09.22 14:13:36)
acilen sigara içmeyi bırakmalısın

  • bass solo take one  (11.09.22 16:05:45)
dramaqueen olmanıza işaret ediyor daha çok.

  • anna sun  (11.09.22 16:41:07)
Biraz kanınız fazla. Gidip Kızılay’a bir ünite kan verebilirsiniz. Yahut vişne falan yiyin :)

Sonuçlar referans değerlerden azıcık değişik. Doktor bakınca bu sonuçlara, “bir şeyin yokmuş” der.

Tabii sadece bu sonuçlar için söylüyorum. Başka bir tarafınızda başka bir şey varsa bilemem ama sadece duyurunuzdaki iki sonuca bakarsanız, bırakın ölümcül olmayı, hasta olduğunuz sonucu dahi çıkmayabilir.

Korkulacak hiçbir şey yok bu sonuçlarda özetle.

Ancak, doktorunuzun şüphelendiği yahut araştırdığı durum açısından anlamlı olabilir belki.
  • yadigar  (11.09.22 22:25:48)