[]

Elimde ses kaydı var ses yok

Kayıt bilgisayar programı aracılığıyla yapılmış. Ses kaydının .mp3 uzantısı var ama ses çıkmıyor (sorun dosyayla ilgili). Acaba bu dosyayı kurtarmanın bir yolu var mı?
 
Ses çıkmıyor derken çok kısıksa belli bir oranda yükseltilebilir. Ancak hiç ses yoksa hatalı kaydedilmiş bir dosyadır ve kurtarma şansı yoktur. Uzantıyı dikkate almayın. Özel bir dosya değilse gönderin, kontrol edeyim.


  • zaman ilac degil insanlar unutkan  (10.09.22 00:08:05) 
Audacity indirip import edin dosyayı (ücretsiz yazılım)
Dalga formundan anlarsın minnacık bir şeyler varsa iyi kötü duyulur hale getirilebilirsiniz gürültülü de olsa. Dümdüz çizgiyse ya da açılmıyorsa bile data evde yoktur.

  • hedep  (10.09.22 12:34:55) 
@zaman ilac degil insanlar unutkan
@hedep

Kayıt hatası nedeniyle hiç ses yok. Sıfır.
  • psipsipsi  (10.09.22 23:24:54) 
Yani bu durumda herhangi bi data kaydı olmadıysa geri getirecek, düzeltilecek bir şey de yoktur muhtemelen.

FFF bile yapmıyorsa kayıt.
  • hedep  (11.09.22 15:23:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.