3 4 ay kalabileceğim bir yer arıyorum

Merhaba.

Merhaba ben 34 yaşında bir avukatım. Ofisim ve evim Kartalda. Eşimle boşanma aşamasındayız ve evimden ayrılmak durumunda kaldım. Evim boşaltılana kadar kalacak bir yere ihtiyacım var. Fakat kısa süreli eşyalı kiralama yapmıyor kimse maalesef. Erkek veya kadın yanına ev arkadaşı olmak istiyorum.

Maltepe, Pendik, kartal ve çevresi olabilir. Aracım var çünkü sıkıntı yaşamam.

Hijyenle veya maddi konularla ilgili bir sıkıntı yaşamazsınız. Sadece oturup kalkabileceğim çamaşırımı yıkayabileceğim bir yere ihtiyacım var. Herhangi rahatsız edici bir şey yapmam, zaten evde varlığım yokluğum da belli olmaz ki çalışma saatlerim çok geniş olduğundan evde çok da bulunmam. Eğer düşünürseniz görüşebiliriz. Saygılarımı sunuyorum.

Belirtmeyi unuttum ben erkeğim.

  • muhammedsalah  (03.09.22 14:04:06)
hanfendinin ailesi istanbuldaysa eğer, onu yollamayı deneseniz?
çünkü şu an kalacak yeri olmayan sizsiniz

  • comp  (03.09.22 14:21:41)
karşıda annesinin evi var ama çıkmıyor ki evimden. ne yapayım gidip kolundan tutup çıkarmaya kalksam uzaklaştırma alır. Saldırıyor der bir ceza bilmem neyle uğraşırım. Hakim dinlemez ki.

  • muhammedsalah  (03.09.22 14:26:56)
Facebook Erasmus öğrenci gruplarına baktınız mı?

  • Kahvedesu  (03.09.22 14:57:54)
Yok bakmadım hiç nasıl giriliyor onlara

  • muhammedsalah  (03.09.22 15:05:39)
evarkadasi.com

  • olaylar olaylar  (03.09.22 16:06:44)
(bkz: airbnb)

  • ahmet oturum cerezi  (03.09.22 18:21:46)
Maltepe DAP Vazo Kule gibi rezidans bloklarında eşyalı stüdyo daire kiralıyorlar 3-6 ay arası

  • Northern Mariner  (04.09.22 00:21:12)
kalacak bir apart buldum arkadaşlar. İlgilenenlere teşekkür ederim.

  • muhammedsalah  (04.09.22 14:52:06)