Word Dosyasını sadece görselden oluşan PDF şeklinde kaydetmek

10 15 sayfadan oluşan bir word dökümanını pdf olarak ileceğim ancak metnin seçilip kopyalanabilir olmasını istemiyorum. Bu sebeple pdf olarak kaydederken her sayfasyı tek bir görsel olarak işlemesinin bir yolu var mı?
Teşekkürler

İstediğin kadar önlem alsan da o yazıyı kopyalayacak hatta direkt word’e çevirecek yöntemler var. Çok zor da degil üstelik.

  • himmet dayi  (18.08.22 14:27:45)
ekran resmi al ya da jpeg yap oradan pdf yap ama orjinal programı olan yine çevirir ama çok düzgün olmaz elde düzeltmesi gerekir.

  • tiny penny  (18.08.22 14:57:20)
tabiki de isteyen çevirir ama görüntü düşün olunca programın tanıması zor olur.

@tinypenny, ileride daha büyük dosyalarda gerekeceği için sistematik şekilde yapacak bir yol arıyorum
  • renegade  (18.08.22 18:45:24)
@playingstaragain dediğin yöntem iyiyimiş. bir yaşıma daha girdim:)

  • renegade  (18.08.22 18:51:27)
Hocam sana inandırıcı gelmemiş ama istersen sen yapabileceğin en çevrilemez hale getirip bana yolla basıl 30 saniyede çevirdiğimi göstereyim. Bırak Word’u çevirmeyi, istersen elle yaz fotoğrafını çek. Bunu bile çeviriyor. Adamlar 20 yıldır bu programı (ABBYY Finereader) geliştiriyor.

  • himmet dayi  (19.08.22 08:24:14)