[]

İstiklal Caddesi Elektronik Mağaza

Caddede ya da yakınlarında ütü alabileceğim bir yer var mı bildiğiniz?
Eskiden Teknosa falan vardı ama artık yok galiba.

Garantili bir yer olsun istiyorum küçük dükkanlardan almak istemedim.

Bildiğiniz bir yer varsa yazarsınız müthiş olur.

Teşekkürler.


---Metro ile Cevahire geçerek hallettim işimi tekrardan çok teşekkür ederim.

 
Mustafa Çelebi Mah., İstiklal Cad. No:79, 34433 Beyoğlu/İstanbul

Teknosa haritalarda hala var gözüküyor. Ama resmi sitede Beyoğlu ilçesinde bayi yok.
  • John Bloor  (11.08.22 12:05:33) 
Cadde ve yakınlarında bulmanız mümkün değil çünkü yok. Metroya binerseniz iki durak sonra Mecidiyeköy durağında inip direkt cevahir avm'nin içine çıkabilirsiniz. Orada aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Bence en hızlı yol bu.


  • thracia  (11.08.22 12:53:53) 
demirören avm yok muydu orada? orada bir mediamarkt hatırlıyorum ben sanki.


  • alperz  (11.08.22 15:12:50) 
Demirören'den mediamarkt çıkalı sanırım minimum 5-6 sene falan oluyor. Bu bölgede yaşıyorum. En yakın zincir teknoloji market Osmanbey ya da Beşiktaş'da. O yüzden en mantıklısı metroyla içine çıkabildiğiniz Cevahir avm.


  • thracia  (11.08.22 15:43:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.