Premier Lig Beinconnect ?

Merhaba, Beinconnecti pc ve telefondan izlemeyi düşünüyorum sitesinde kalitesi nasıl geçen sene ssporttan memnundum o kalitede veriyor mu en azından ?

Bir de kendi sitesinde aylık 40 tl ye geliyor ama hepsiburadanın kendi sattığı kod aylık 16.5 tlye geliyor www.hepsiburada.com bu linkte gözümden kaçırdığım bir şey mi var alayım mı ?

Beinconnect yayını güzel. S sport diye bir kanal yokken digiturk play vardi. Bu işi yıllardır yapıyorlar. S sportta takılma falan olduğu oldu bende ama beIN o işleri çözdü tamamen.

Fiyatı hb’de uygun görünüyor. Gözden kaçan bi şey yok. Ben olsam oradan alırdım.
  • himmet dayi  (06.08.22 07:04:57)
paketi aldım sorunsuz etkinleşti ancak alacaklar için bilgilendirme yapayım, Ssport kalitesi beklemeyin beinconnect internet ve telefon kalitesinden, bildiğin 720p veriyor kaçak yayın izler gibi inanılmaz gerçekten. Yıl 2022 beinin böyle kalitede vermesi komedi. 1080p beklentiniz varsa almayın kısaca.

  • jorah the andal  (06.08.22 14:42:25)
Hocam kendiniz yazmışsınız ben ekleyecektim 720p diye. Sadece 15 lira farkla miydi tam hatırlamıyorum apple 4ktv ve akıllı tv uygulamasında çalışan paket var belki o 1080 idir onu tam öğrenemedim.

  • karacigerim vur kadehlere  (06.08.22 16:03:51)
Ssport gerçekten hem uygulama hemde spiker konusunda başarılıydı.

  • protrek  (06.08.22 16:17:25)
@karacigerim evet o seçeneği gördüm ama tv kullanmıyorum o yüzden düşünmedim, internette de kutusu olmayınca vermiyor o kaliteyi diyenler vardı bi bakın isterseniz. Ben internet ve cep üstünden istediğim kaliteyi bulamadım maalesef.

  • jorah the andal  (06.08.22 16:52:36)