Bluetooth hoparlör ile bangır bangır ses alabilir miyim?

Şöyle bir hoparlör mesela?

www.hepsiburada.com

Laptop ve TV'ye bağlayacağım.

Sizin kullandığınız ya da çevrenizde kullanıp memnun olanlar var mı?

Evde kullanılacak. Yoksa ödenen paraları hak etmeyen aletler mi bunlar?

15w lık anker soundcore u bile evde müzik film için kullanırken belli seviyeden yüksek açamıyorum

Apartmanda yaşıyorsan 300w lık hoparlör alman anlamsız zaten kullanamazsın, müstakil evin varsa bangır bangır açarsın tabi
  • freebird5406_2  (30.07.22 12:39:26)
@firibört

Yüksek sesten ziyade tok ses almak istiyorum aslında. Tizleri, basları kaliteli veren bir hoparlör istiyorum. Bluetooth bağlantısında kopma olmayan vs sıkıntısız, yıllarca götürecek bir hoparlör.

Yoksa tabi ki orta seviyenin üzerine çıkmam ses seviyesinde, zaten hem hoparlöre hem kulağa zarar.

Linkteki ürün çok mu gelir tv ve laptop için?
  • Cesario  (30.07.22 12:44:20)
Zaten dediğin gibi kaliteli hoparlör yüksek ses veren değil düşük seslerde iyi performans verebilendir fakat apartman için o dip frekanslar bile komşuyu titretebilir, olay apartman olunca zor

  • freebird5406_2  (30.07.22 12:52:05)
@firibört

apartman dairesi için önerebileceğin sağlam, kaliteli marka ve model önerin var mı?

Ayrıca yüksek frekanslı bir ürün alsak, yerden yükseğe koysak mesela masaya vs yine de rahatsız eder mi alt komşuyu?
  • Cesario  (30.07.22 12:54:27)
bunlar fazla büyük fazla baslı bile olabilir.

Harman Kardon Onyx Studio 4 var bende, ürettiği sesten çok memnunum. Benden görüp alan 2 arkadaşım daha oldu. Dinleyen sevip alıyor :D Teknosalarda D&R'larda falan olabiliyor git dene. (şimdi 6. 7. versiyonları çıktı tipleri biraz daha farklı, bir denemek lazım)

edit: bas frekanslar daha uzağa yayılabilir. Tizler kesilir.
  • nhk ni youkosu  (30.07.22 12:55:14 ~ 12:56:13)
Bunları cami imamları, düğün salonları, pavyonlar kullanıyor. Philips modelleri var senin istediğin gibi

  • primetime  (30.07.22 19:42:14)
bu ürünü evde kullanamazsın ki.
300W yazıyor, evi sallar bu.

sigara paketi büyüklüğündeki taşınabilir küçük JBL GO bile apartman dairesindeki evim için fazla ses veriyor.

önerim yok, sadece bu ürün isteğiniz için uygun değil.

--
geçen patronun yatında şu linkteki üründen vardı. 80W
www.hepsiburada.com

o günün akşamı karada kendi aramızda parti yaptık. mekanda ses sistemi yoktu ve bu cihazı kullandık. yan mekanlardaki ya da evlerinin balkonlarındaki insanlar bizim müziğimize eşlik edip bodrum'um bir yerinde ufak çaplı müzik yayını yaptık. Bu hikayeyi 80W'ın ne kadar olduğunu belirtmek için anlattım.

soundbar'lara bir göz atın bence. yüksek ses değil, gerçekçi kaliteli ses için onlar iyi bir tercih olabilir.
  • dahinnotha  (30.07.22 22:04:29 ~ 22:06:32)
Bu ürünler parti için tasarlanmış biraz saçma şeyler. Yakından gördüm ses kalitesi pek hoş değil tamamen "oo gocuman gabin getirmişler" imajı yaratmak için yapılmış gibi.

Güzel bir soundbar+subbass sizi tatmin eder. Optik bağlantı kullanabiliyorsanız bütün sistmei optik bağlamaya çalışın bi de latency falan uğraşmayın tavsiyem.
  • hedep  (30.07.22 23:52:10)