Damsız girilmeyen yere rüşvet

Selamlar arkadaşlar

Hep aklıma takılmıştır bu olay.
Damsız almayan mekandaki kapıdaki adama 100 200 TL veya mekanına göre daha fazla ateşlesek yine almaz mı?
Var mı hiç böyle tecrübeleriniz?

mekandan mekana değişir bence.
gittiğim damsız girilmeyen plaja bence çalışır. ama gittiğim damsız girilmeyen club'a yemez. ki biletler 400-500'ken rüşvetin çanta dolu falan olması lazım sanırım.

  • patronaj1  (27.07.22 15:42:44)
100 dolares, benjamin franklin her kapıyı açar.

  • gabe h coud  (27.07.22 15:48:45)
Alır da "beni tanımıyorsun" der, başka bodyguard içeride tek görünce de şutlarsa bir şey yapamazsın. Tanımadığımız 2 kızla mekana girip, kızlar bizden ayrıldıktan 10 dk sonra mekandan şutlanmışlığımız var. :)

  • furry burns  (27.07.22 16:08:56)
yerine göre çok değişir. istanbulda iyi mekanlarda çok zor mesela, google maps yorumlarına bak kuruçeşmede mekanlara alınmayan araplar var, ateş püskürüyorlar. denemeye değer ama garanti değil derim.

  • roket adam  (27.07.22 17:02:11)