araç içi kamera önerebilir misiniz?

2.500 tl'ye kadar araç içi kamera önerebilir misiniz bana?

beklentilerim;

araç kapalıyken, yani park konumunda biri vurursa, sileceği kaldırırsa otomatik kayda başlasın ve görüntüsü iyi olsun.

a-) icinde pil barindirmayan, kapasitorlu bir model secmek (yuksek kabin isilarda pilde olusabilecek yapisal hasar ve patlama riski)

b-) baglantisini sigortadan yapip kontak kapaliyken guc cekmesini engellemek ve ayni zamanda park sirasinda olusabilecek hirsizlik & araca zarar verme gibi durumlar icin de kamerayi kullanabilmek

c-) tekrar yazim katsayisi yuksek sd kartlar tercih etmek; surekli eski kayitlari silip yerine yenilerini kaydedecegi icin dayanikli olmasi gerek

d-) bluetooth ile baglanti, veri aktarimi ve uygulamadan erisim konusunda basarili bir model olmasi

duyuruda ne zaman araç içi kamera önerisi sorulsa direkt olarak viofo markasını öneriyorum. istediğiniz çoğu özelliğe sahip modelleri var. bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz. ben viofo a119s v2 modelini 5 senedir kullanıyorum. hiç bozulma emaresi göstermedi.

  • false pretension  (17.07.22 22:49:23)
parkta güç çekmeden kayda başlama olayını hakkıyla yapabilen bir kamera ben görmedim. genelde powerbank bağlayıp yapıyorlar bunu. onun dışında 70mai kullanıyorum gayet iyi.

  • roket adam  (18.07.22 02:00:49)
Viofo iyidir.
Bir tık daha ucuzu için Mini markayı tavsiye ederim.10 yıldır araç kamerası kullanıyorum.ilk viofo ile başladım sonra Miniye döndüm.Şu an -4 senedir- mini 0906 modeli var.Çift kamera,gps,kapasitör,cpl filtre mevcut.128 gb samsung extreme kart ile kullanıyorum.İstanbul-Antalya yapıyorum yazları,sıcaktan vs sorun yaşamıyorum kayıtlarda.Benim modelde yok ama Mininin yeni modellerinde 4k çekim,wifi veri transferi falan da eklemişler.
Park esnasında otomatik kayda girme olayı bence hiçbir kamerada sağlıklı çalışmıyor.Ona güvenip kamera seçimi yapmayın.Aracı sıklıkla parkettiğiniz yere ,dış ortam kaydı yapan ,,geniş açılı, sabit bir kamera ayarlamaya çalışın.
  • arenas  (18.07.22 08:56:07)