Pendik Tren İstasyonu yakınında park veya duraklama yeri?

Merhabalar

Yarın ablam ankara'dan hızlı tren ile pendik'e gelecek te, ben de onu araçla alacağım. Acaba istasyon çevresinde park veya duraklama yapabileceğim yerler var mı?

Daha önce hiç gitmedim de oraya.

garın içinde otopark var mı emin değilim ama 3-4 dk yürüme mesafesinde ispark'ın katlı otoparkı kesin var. ancak genelde garların içinde de ispark'ın otoparkı oluyor zaten.

  • ilgeru  (07.07.22 10:50:20)
dolmuş durağı tarfına doğru ara sokaklarda duraklama yeri bulursunuz, alt geçitin hemen yanında inşaat çalışması var orda yol tek şerit olduğu için zor, çarşı çıkışında da yollar gebelde tek şerit duraklama için uygun yer yok gibi.

  • captainmrg  (07.07.22 10:52:43)
Fotodaki siyah çizginin olduğu yerlerde var bir tane yer. www.hizliresim.com

  • substituent  (07.07.22 10:54:45)
istasyonun güney çıkışında duramazsınız, kuzey çıkışında da yer bulamazsınız. üstte paylaşılan haritada plevne caddesinde sancak eczanesinin oralar olabilir, müsait bir yerde durun. kardeşiniz çıkınca arasın sizi istasyon çıkışına inmeniz 30 saniye.

  • surprise  (07.07.22 12:50:48)