[]

Bozcaada’ya yukaridan mi asagidan mi gitsek?

2 senedir ada’ya arabayla gidiyorum ve hep biga ustunden gittim. Simdi baktim tekirsag ustunden oneriyor maps. Biga rotasiyla arasinda 1 saat fark veriyor. Sizce mantikli mi oradan gitmek? Gelobolu-lapseki feribotu yarim saatte bir varmis. Siz olsaniz ne yapardiniz?
 
tekirdağ üzerinden gideceksen yeni köprüden geçmeni öneririm. iki defa feribot sırası beklemeye üşenirdim ben şahsen. hava falan bozarsa 2-3 saatin boşa gider.


  • roket adam  (04.07.22 17:52:59) 
Sürekli ben de Bursa üzerinden gidiyordum yeni yolu bir deneyeyim dedim 2 sefer ceza yedim. Ben yandım sen yanma modu.


  • ned flanders  (04.07.22 21:43:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.